Dom z ognia - Barbara Wrońska

Dom z ognia Barbara Wrońska


Premiera w Polsce: 9 lutego 2018

Gatunek: Pop

Wydawca: Kayax, Warner Music Poland
CD

Informacje - Barbara Wrońska "Dom z ognia"

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka sio-strzanego duetu Ballady i Romanse. Sama komponuje i sama aranżuje muzykę. Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem. Kilka tygodni temu premierę miał pierwszy singiel zapowiadający płytę będącą bardzo osobistą wypo-wiedzią artystki.

„Nie czekaj” to przebojowa piosenka, która pokazuje różnorodność brzmień jakie znajdziemy na pierwszym solowym albumie Barbary Wrońskiej.

W utworze tym czujemy tęsknotę za polską piosenką z lat 60, przewrotnie połączoną z nowocze-snymi brzmieniami. Głos artystki brzmi zupełnie inaczej niż dotąd. „To piosenka opowiadająca o momencie TUŻ przed podjęciem bardzo ważnych i trudnych decyzji w życiu. Kiedy to już wszystko człowiek sobie uświadomi, ale nadal coś nie pozwala mu ruszyć z miejsca.Utwór ten jest moim sposobem na zrobienie kroku do przodu „ Singiel ten nie jest wyznacznikiem tego co usłyszymy na albumie, pewnie wielu zasko-czy różnorodność brzmień i aranży. Barbara Wrońska jest producentem całości jak i autorką wszystkich kompozycji i większości tek-stów na płycie.

Dom z ognia: E-Recenzje

Tracklista

# Tytuł Czas
1 Rozmowa 2:47
2 Nie czekaj 4:47
3 Koniec lata 2:56
4 Nieustraszeni 4:40
5 Abstrakcja 4:25
6 Dom z ognia 3:54
7 Prosta droga 3:26
8 Depression 3:52
9 Odnajdź mnie 3:51
10 Blask 3:26

Artyści wystepujący na albumie "Dom z ognia"

Brak danych.

Teledyski z płyty "Dom z ognia"

Brak teledysków z tej płyty
Piszesz recenzję dla: Dom z ognia


Przepisz tekst z obrazka:


* pola obowiązkowe


Dodaj komentarz do płyty "Dom z ognia"

Autor:
Komentarz:

Przepisz tekst z obrazka: