Knowin What You Know Now - Marmozets

Knowin What You Know Now Marmozets


Premiera: 26 stycznia 2018
Premiera w Polsce: 26 stycznia 2018

Gatunek: Rock
Styl: post-hardcore

Wydawca: Roadrunner Records
Dystrybutor: Warner Music Poland 
CD

Informacje - Marmozets "Knowin What You Know Now"

Blisko cztery lata minęły od momentu, w którym kwintet z małego angielskiego miasteczka Bingley niczym huragan wparował na brytyjską scenę rockową i porządnie na niej namieszał. Od tej pory tworzony przez dwa zestawy bliźniaków zespół Marmozets stał się ulubieńcem milionów fanów na świecie. Marmozets to kapitalnie śpiewająca Becca MacIntyre, dwaj jej bracia, Sam (gitara) i Josh (perkusja) oraz dwaj bracia Bottomley, Jack (gitara) i Will (gitara basowa). Znają się doskonale, bo dorastali razem. Mieli też wspólne marzenie, aby grać rocka i podbić świat. Są coraz bliżej jego spełnienia. Pierwszym krokiem w tym kierunku był kapitalny debiut "The Weird And Wonderful Marmozets" z 2014 roku. Tytuł doskonale oddaje charaktery i talent młodych Anglików, bo są porządnie zakręceni i niesamowicie utalentowani. "Knowing What You Know Now" to pójście nie o jeden, lecz o dwa kroki dalej w porównaniu z debiutem. Sądząc po reakcjach mediów i fanów na promującego album singla "Habits", muzycy podjęli właściwe decyzje. Podobnie reagowali na utwór "Play".

Drugi album Marmozets nagrywali ze słynnym Gilem Nortonem (m.in. Pixies, Foo Fighters) w walijskim Monnow Valley Studio. Materiał to kalejdoskop klimatów, od wściekle energetycznego ("Major System Error") po delikatniejszy, głębszy, ponury ("Me & You").

Marmozets zadebiutowali w 2011 roku samodzielnie wydaną EP-ką "Passive Aggressive". To zestaw ognistych, wybuchowych piosenek z punkową energią, zmianami tempa przyprawiającymi o zawrót głowy oraz zagrywkami wskazującymi jednoznacznie na dużą sprawność techniczną muzyków, którą jeszcze wyraźniej zauważa się na EP-ce "Vexed" z 2012 roku. Krytycy jeszcze hojniej obsypywali grupę pochwałami po trasach koncertowych u boku Funeral For A Friend, Young Guns, Four Year Strong oraz występach na festiwalach Download, Reading i Leeds. Mieli też okazję supportować gigantów z Muse. Dziś Marmozets są w ścisłej czołówce rockowych zespołów z Wysp Brytyjskich.

Muzyka kapeli to cudowne połączenie garażowego alternatywnego rocka, punka, hard rocka i rocka starej szkoły. Płytę "The Weird And Wonderful Marmozets" wyprodukował Larry Hibbitt, eksgitarzysta formacji Hundred Reasons. Album promowały piosenki "Captivate You", Why Do You Hate Me?", "Born Young And Free" i "Move, Shake, Hide".

Knowin What You Know Now: E-Recenzje

Tracklista

# Tytuł Czas
1 Play -
2 Habits -
3 Meant To Be -
4 Major System Error -
5 Insomnia -
6 Lost In Translation -
7 Start Again -
8 Like A Battery -
9 New Religion -
10 Me & You -
11 Suffocation -
12 Run With The Rhythm -

Artyści wystepujący na albumie "Knowin What You Know Now"

Brak danych.

Teledyski z płyty "Knowin What You Know Now"

Brak teledysków z tej płyty
Piszesz recenzję dla: Knowin What You Know Now


Przepisz tekst z obrazka:


* pola obowiązkowe


Dodaj komentarz do płyty "Knowin What You Know Now"

Autor:
Komentarz:

Przepisz tekst z obrazka: