Skeleton Tree - Nick Cave & The Bad Seeds

Skeleton Tree Nick Cave & The Bad Seeds


Premiera: 9 września 2016
Premiera w Polsce: 9 września 2016

Gatunek: Rock / Alternatywa

Wydawca: Kobalt Label Services
Dystrybutor: Mystic Production 
CD

Informacje - Nick Cave & The Bad Seeds "Skeleton Tree"

Album „Skeleton Tree” będzie następcą świetnie przyjętej płyty „Push the Sky Away” (2013), która okazała się także komercyjnym sukcesem.

Proces powstawania „Skeleton Tree” rozpoczął się pod koniec 2014 roku w Retreat Studio w Brighton. Następne sesje odbyły się w La Frette Studio we Francji na jesieni 2015 roku. Premierę albumu poprzedzą pokazy filmu „One More Time With Feeling”, które odbędą się w kinach na całym świecie 8 września 2016 roku. Będzie to pierwsza okazja by usłyszeć utwory z albumu „Skeleton Tree”. Reżyserem „One More Time With Feeling” jest Andrew Dominik („Chopper”, „Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”, „Zabić, jak to łatwo powiedzieć”). „One More Time With Feeling” bazowało od początku na koncepcji wykonania utworów na żywo, ale stało się czymś o dużo większym znaczeniu, po tym jak Dominik zagłębił się w tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w trakcie powstawania i rejestracji płyty.

Wykonaniu utworów z nowej płyty The Bad Seeds towarzyszą wywiady, materiały nagrane przez Dominika oraz narracja Cave'a. Zdjęcia są zarówno czarno-białe jak i kolorowe, zarejestrowane w 3D i 2D. Film jest surowy, kruchy i jest świadectwem artysty próbującego znaleźć swoją drogę przez ciemność.

Skeleton Tree: E-Recenzje

Artyści wystepujący na albumie "Skeleton Tree"

Brak danych.

Teledyski z płyty "Skeleton Tree"

Brak teledysków z tej płyty
Piszesz recenzję dla: Skeleton Tree


Przepisz tekst z obrazka:


* pola obowiązkowe


Dodaj komentarz do płyty "Skeleton Tree"

Autor:
Komentarz:

Przepisz tekst z obrazka: