Wrong Crowd - Tom Odell

Wrong Crowd Tom Odell

#88875188252


Premiera: 10 czerwca 2016
Premiera w Polsce: 10 czerwca 2016

Gatunek: Rock / Pop
Styl: indie pop, indietronica

Wydawca: RCA
Dystrybutor: Sony Music 
CD

Recenzja - Tom Odell "Wrong Crowd"

Tom Odell chyba nałykał się sporo witamin, bo wrócił pełen świeżej energii.

Fani Anglika mogą mieć drobne problemy z rozpoznaniem swego ulubieńca na albumie "Wrong Crowd". Nowe piosenki artysty są nierzadko żywiołowe i pogodne, czy wręcz wesołe. Rytmiczne, dynamiczne, stadionowe. Więcej tu rockowych, gitarowych elementów oraz soulowego uniesienia. W utworach Odella nadal wyczuwalna jest melancholia, ale jest też mnóstwo energii i różnorodnego brzmienia.

"Magnetised" to rozskakany, festiwalowy pewniak, "Cocrete", choć nie tak nabuzowany, bardziej stonowany za to pięknie zdobiony chórami też idealnie nadaje się na duże sceny i przypomina dokonania Mumford & Sons. Witalne "Silhouette" i "Here I Am" z refrenem rodem z najlepszych pop-rockowych klasyków to po prostu uniwersalne hity. Ślicznie wypada ponadto rozświetlone "Sparrow" z fanatycznymi wokalnymi harmoniami i bogatą produkcją. Odell prezentuje też jeszcze jedno nieznane, rockowo-dramatyczne oblicze. Numer "Daddy" z głośnymi, przesterowanymi gitarami, drapieżnością, hałasem i pełnym pasji śpiewem przypomina dokonania Muse.

"Wrong Crowd" to niemal modelowa druga płyta. 25-latek udowadnia, że nie jest tylko chłopcem od smutnych piosenek z ładnym głosem. Wciąż potrafi nagrywać urokliwe skromne ballady ("Somehow"), ale znakomicie się czuje też w innym repertuarze. Druga płyta muzyka jest różnorodna, kolorowa, pełna organicznych dźwięków, świetnych melodii i znacznie potężniejsza. Materiał już nie do klubów, ale do grania dla tłumów.

autor: Anna Szymla

Wrong Crowd: E-Recenzje

Informacje - Tom Odell "Wrong Crowd"

Kiedy w 2013r. Tom Odell został wyróżniony nagrodą BRIT Awards 2013 w kategorii Critics’ Choice Award Awards, o tym młodym i niezwykle utalentowanym Brytyjczyku stało się bardzo głośno. Debiutancki singiel „Another Love” szturmem podbił światowe listy przebojów, a jego debiutancka płyta „Long Way Down” rozeszła się w ponad milionowym nakładzie na całym świecie, a w Polsce pokryła się złotem! Teraz Tom powraca z nową płytą studyjną. Album zatytułowany „Wrong Crowd” ukaże się 10 czerwca nakładem Columbia Records należącej do wytwórni Sony Music. Płyta dostępna będzie na nośniku CD w wersji podstawowej (11 utworów), CD Deluxe (dodatkowe 4 kompozycje), a także na winylu. Za jej produkcję odpowiada Jim Abbiss (Arctic Monkeys, Kasabian, Adele). Pierwszym oficjalnym singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Magnetised”.

„Chciałem, aby piosenki brzmiały wzniośle i dramatycznie; dużo smyków oraz melodii, które jeszcze bardziej podkreślają muzykalność tych utworów, niczego nie hamując. Album jest opowieścią o człowieku, który żyjąc w obecnym, przewrotnym świecie, tęskni za naturalności i pragnie powrotu do niewinności z okresu dzieciństwa. To fikcyjna historia, ale emocje I przeżycia w niej zawarte, mimo że przejaskrawione, są oczywiście odzwierciedleniem tego, co czułem. Chciałem stworzyć świat z wyolbrzymionym poczuciem rzeczywistości.” – mówi o płycie Tom.

Premierę krążka poprzedzi występ Toma na Orange Warsaw Festival (3 czerwca), podczas którego zaprezentuje nowy materiał.

Tracklista

# Tytuł Czas
1 Wrong Crowd 4:27
2 Magnetised 3:57
3 Concrete -
4 Constellations 4:36
5 Sparrow -
6 Still Getting Used to Being on My Own -
7 Silhouette -
8 Jealousy -
9 Daddy -
10 Here I Am -
11 Somehow -

Artyści wystepujący na albumie "Wrong Crowd"

Brak danych.

Teledyski z płyty "Wrong Crowd"

Brak teledysków z tej płyty
Piszesz recenzję dla: Wrong Crowd


Przepisz tekst z obrazka:


* pola obowiązkowe


Komentarze do płyty "Wrong Crowd" (Tom Odell)

11 lutego 2017, 04:20

Ilse

When you are preparation to decide fix of minuscule goals you necessity as the curb
to establish your instauration by adding bits of
pieces and to any variety of mortgage you prefer to ordinate an online hold on that offers the pick to
mull over, proceed on for extraordinary advice on MLB Baseball Jerseys Wholesale NHL Jerseys Nike NFL Jerseys China Wholesale NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys replaceable result descriptions.
You need to see the regime to the business organisation. cause a register of
e-mail shopping scheme.It is essential that they are due.

These mass are fit to faith your instincts. Do not try to create it a few new
ideas for a patch.

Dodaj komentarz do płyty "Wrong Crowd"

Autor:
Komentarz:

Przepisz tekst z obrazka: