Plotki

Stary Klasztor

Wrocław



Stary Klasztor (Sala Gotycka)
ul. Purkyniego 1, 50-137 Wrocław

Koncerty

22.10.2019 TRIBUTE NIGHT TO IRON MAIDEN & METALLICA: Blood Brothers, AlcoholicA
23.10.2019 Junior Kelly
23.10.2019 Madison McFerrin
24.10.2019 Trzy Dni Później, Dorota Barova Trio
25.10.2019 Polsko-Czeski Wieczór Bardów: Antonina Krzysztoń, Jaroslav Hutka
26.10.2019 Vavamuffin
27.10.2019 Cochise
27.10.2019 The Plastic People Of The Universe i Świetliki
27.10.2019 The Plastic People Of The Universe i Świetliki
27.10.2019 The Plastic People Of The Universe i Świetliki
28.10.2019 The Exploited, Maid of Ace
29.10.2019 Wysocki, Okudżawa - najwięksi bardowie XX wieku
03.11.2019 BUSTER SHUFFLE, DISTEMPER, PODWÓRKOWI CHULIGANI
04.11-04.12.2019 Ethno Jazz Festival: Tribute to Leonard Cohen
05.11.2019 R.O x KONOBA / WROCŁAW
05.11.2019 Marcin Kydryński prezentuje: Lucibela
06.11.2019 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
07.11.2019 Pokahontaz - REnesans Tour
11.11.2019 THE 69 EYES
13.11.2019 Tribute Night to Guns N 'Roses & AC/DC: Hollywood Rose, 4 szmery
19.11.2019 Warszawska Orkiestra Sentymentalna
21.11.2019 Morrison Tres - koncert-widowisko / hołd legendom rocka lat 60/70
23.11.2019 Hunter
27.11.2019 Coldplay Night
01.12.2019 Sonbird
05.12.2019 DR MISIO
08.12.2019 DIE KRUPPS
11.12.2019 SORRY BOYS - "Trasa Miłość 2019"
11.12.2019 SORRY BOYS - "Trasa Miłość 2019"
16.12.2019 Mela Koteluk Migawka
16.12.2019 Mela Koteluk Migawka
20.12.2019 Szanty w Starym Klasztorze: Ryczące Dwudziestki
24.01.2020 CLAN OF XYMOX
24.01.2020 CLAN OF XYMOX wystąpi we Wrocławiu!
31.01.2020 The Toy Dolls - 40-lecie zespołu
18.02.2020 Ray Wilson - "Genesis Classic"

Archiwum

19.10.2019 Natalia Sikora - "Ailatan"
19.10.2019 Natalia Sikora - "Ailatan"
19.10.2019 Natalia Sikora - "Ailatan"
18.10.2019 Tribute to Woodstock 69 - Gwiazdy i Wielcy Nieobecni
17.10.2019 New Model Army - Wrocław
16.10.2019 Babski wieczór: Pochwalone, Same Suki
15.10.2019 Tarantino Soundtracks - najlepsze piosenki z filmów Quentina Tarantino
13.10.2019 Yat-Kha - legenda gardłowego śpiewu wystąpi we Wrocławiu!
13.10.2019 Yat-Kha - legenda gardłowego śpiewu wystąpi we Wrocławiu!
13.10.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Yat-Kha (Tuwa)
12.10.2019 Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem
11.10.2019 Król - "Nieumiarkowania"
10.10.2019 Hans Solo, 52 Dębiec
10.10.2019 Hans Solo, 52 Dębiec
09.10.2019 Urodziny Agnieszki Osieckiej: Krzysztof Żesławski Quartet & Natalia Lubrano + goście
08.10.2019 Cheap Tobacco
08.10.2019 Cheap Tobacco
04.10.2019 Rozpoczęcie sezonu szantowego: Mechanicy Shanty, EKT Gdynia
04.10.2019 Rozpoczęcie sezonu szantowego: Mechanicy Shanty, EKT Gdynia
03.10.2019 Ten Typ Mes & Emil Blef we Wrocławiu!
03.10.2019 TEN TYP MES & EMIL BLEF
02.10.2019 Inauguracja Akademickiego ROcKU: Hurt, Septymole, Moongoat
26.09.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: Conexion Cubana
25.09.2019 Muzyczne Hity Elity - Jerzy Skoczylas z zespołem
24.09.2019 KROKE & URNA (Mongolia)
24.09.2019 KROKE & URNA (Mongolia)
24.09.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: KROKE & URNA (Mongolia)
22.09.2019 Tribute to Tomasz Stańko - Piotr Schmidt Quartet feat. Wojciech Niedziela
22.09.2019 Tribute to Tomasz Stańko - Piotr Schmidt Quartet feat. Wojciech Niedziela
22.09.2019 Ethno Jazz Festival: Tribute To Tomasz Stańko - Piotr Schmidt Quartet feat. Wojciech Niedziela
20.09.2019 Pieśni Piwnicy Pod Baranami - Agata Ślazyk z zespołem
18.09.2019 Szanty w Starym Klasztorze: Jerzy Porębski
18.09.2019 Jurek Porębski - legenda piosenki żeglarskiej w Starym Klasztorze!
18.09.2019 Jurek Porębski - legenda piosenki żeglarskiej w Starym Klasztorze!
12.09.2019 Carrantuohill - Irlandzki Wieczór
08.09.2019 WAYNE HUSSEY (ex Sisters Of Mercy, The Mission)
08.09.2019 WAYNE HUSSEY (ex Sisters Of Mercy, The Mission)
08.09.2019 WAYNE HUSSEY (ex Sisters Of Mercy, The Mission)
05.09.2019 The Cuban Latin Jazz
04.09.2019 Trelecaster
28.08.2019 Joscho Stephan - następca Django Reinhardta zagra w Starym Klasztorze!
25.08.2019 La Cuneta Son Machin
23.08.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Joscho Stephan Quartett feat. Krzysztof Pełech
30.07.2019 SOULFLY
27.06.2019 Opal Ocean - flamenco-rock na dwie gitary!
27.06.2019 Opal Ocean (Australia)
22.06.2019 Noc Świętojańska w Starym Klasztorze w latynoskich rytmach!
22.06.2019 WrocLove Fest - Noc Świętojańska 2019: The Cuban Latin Jazz, Guadalupe Mediavilla
19.06.2019 The Best Of Max Klezmer Band
16.06.2019 WrocLove Fest 2019: NOUVELLE VAGUE - 15th Anniversary
16.06.2019 NOUVELLE VAGUE - 15th Anniversary - WrocLove Fest 2019
14.06.2019 Tribute to Woodstock 1969 w Starym Klasztorze!
14.06.2019 WrocLove Fest 2019: Tribute to Woodstock 1969
12.06.2019 Ballady Bułata Okudżawy w Starym Klasztorze!
09.06.2019 Paweł Wójcik & Tomasz Sarniak
08.06.2019 João de Sousa z nową płytą w Starym Klasztorze!
07.06.2019 KUMBIA MAĆ - cumbia/latino/ska
07.06.2019 KUMBIA MAĆ - cumbia/latino/ska
06.06.2019 SAMOKHIN BAND
06.06.2019
05.06.2019 OLD BREAKOUT - Tribute to Nalepa & Kubasińska
31.05.2019 XX-lecie zespołu 40 Synów i 30 Wnuków Jeżdżących na 70 Oślętach
31.05.2019 XX - lecie zespołu "40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach"
30.05.2019 Tomek Lewandowski & SzeSzeMa, Jan i Klan
26.05.2019 Mirosław Czyżykiewicz - 20 lat AVE w Starym Klasztorze!
26.05.2019 Mirosław Czyżykiewicz - 20 lat Ave
23.05.2019 The Soul Of Woman - Tribute to Soul Woman w Starym Klasztorze!
23.05.2019 Tribute to Soul Woman: "The Soul of Woman"
22.05.2019 BAD MANNERS
21.05.2019 MUSTAPHA EL BOUDANI (Maroko)
19.05.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Sanluistango
18.05.2019 Przeboje Polskiego Rocka lat 80/90
18.05.2019 Przeboje Polskiego Rocka lat 80/90 w Starym Klasztorze!
16.05.2019 Świetliki
15.05.2019 Tribute show to Joe Cocker
12.05.2019 Międzynarodowe show muzyczno-taneczne: Muzyka Świata - Kamil Radzimowski Band
12.05.2019 Międzynarodowe show muzyczno-taneczne: Muzyka Świata - Kamil Radzimowski Band
12.05.2019 Muzyka Świata: Kamil Radzimowski Band
10.05.2019 Sabor de Cuba - kubańska fiesta w Starym Klasztorze!
10.05.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Sabor De Cuba
08.05.2019 DZIECIUKI (Białoruś)
07.05.2019 Iza & Latynoscy Brothers
30.04.2019 Gitarowy Rekord Guinnessa 2019: Gitarowe riffy i solówki wszech czasów
28.04.2019 Gramy dla Kasi: Mechanicy Shanty, Flash Creep, Krzysztof Jurkiewicz, Tomek Lewandowski, Jan i Klan, Znienacka Project
25.04.2019 Coals
24.04.2019 FUNKY KLEKS - piosenki z filmów o Panu Kleksie
24.04.2019 Funky Kleks - piosenki z filmów o Panu Kleksie w Starym Klasztorze!
18.04.2019 Krzysztof Iwaneczko - Jestem.
17.04.2019 Perfect Son
16.04.2019 Nirvana Tribute Show
15.04.2019 Ethno Jazz Festival: Wojtek Mazolewski Quintet - "Komeda"
13.04.2019 City Sounds: The Herbaliser
12.04.2019 PUNKY REGGAE live 2019
12.04.2019 PUNKY REGGAE LIVE 2019: FARBEN LEHRE, GUTEK, CLOSTERKELLER, LENIWIEC
11.04.2019 Tymański/Ciechowski
11.04.2019 TYMAŃSKI / CIECHOWSKI
10.04.2019 "Źródło" - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu w Starym Klasztorze!
10.04.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Alash Ensemble (Tuwa)
10.04.2019 Źródło - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu
10.04.2019 Ethno Jazz Festival- Muzyka Świata
09.04.2019 Natalia Lubrano śpiewa piosenki Kaliny Jędrusik!
09.04.2019 Natalia Lubrano śpiewa piosenki Kaliny Jędrusik!
09.04.2019 Natalia Lubrano śpiewa piosenki Kaliny Jędrusik
08.04.2019 Bukartyk/Ajagore - nowy projekt Piotra Bukartyka w Starym Klasztorze!
08.04.2019 Bukartyk/Ajagore
07.04.2019 MORAWSKA BRAMA - wieczór czeskich bardów
06.04.2019 Festiwal Łykend - zagrajmy to jeszcze raz!
06.04.2019 Festiwal Łykend - zagrajmy to jeszcze raz!
06.04.2019 Festiwal Łykend: Wolna Grupa Bukowina, EKT-Gdynia, Robert Kasprzycki, Trio Łódzko-Chojnowskie, Jan i Klan
04.04.2019 Kapela ze Wsi Warszawa
03.04.2019 MAREK DYJAK - "Dyjak Gintrowski"
02.04.2019 Sophie Zelmani - "Sunrise"
02.04.2019 Sophie Zelmani zaśpiewa we Wrocławiu!
31.03.2019 Lion Shepherd
30.03.2019 LECH JANERKA
28.03.2019 GRUBSON & SANEPID LIVE BAND
27.03.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: Trio Balkan Strings
26.03.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Indialucia
24.03.2019 TĘSKNO
22.03.2019 Renata Przemyk "Ya Hozna" i "The Best Of" w Starym Klasztorze!
22.03.2019 Renata Przemyk "Ya Hozna" i "The Best Of" w Starym Klasztorze!
21.03.2019 Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy
21.03.2019 Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy ponownie w Starym Klasztorze!
21.03.2019 Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy ponownie w Starym Klasztorze!
19.03.2019 Damy Rocka w Starym Klasztorze!
19.03.2019 wROCKfest.pl prezentuje: DAMY ROCKA
17.03.2019 Dzień św. Patryka: Carrantuohill
17.03.2019 CARRANTUOHILL zagra na Dzień św. Patryka w Starym Klasztorze!
16.03.2019 HUNTER
16.03.2019 Hunter / Wrocław / Stary Klasztor
14.03.2019 Rebeka - "Post Dreams"
14.03.2019 Rebeka z nową płytą w Starym Klasztorze!
13.03.2019 Coldplay Night
11.03.2019 Tribute To Louis Armstrong: Troy "Satchmo" Anderson (USA) & band
11.03.2019 Tribute to Louis Armstrong w Starym Klasztorze!
09.03.2019 Clock Machine
08.03.2019 Tribute to ADELE na Dzień Kobiet w Starym Klasztorze!
08.03.2019 Tribute to ADELE na Dzień Kobiet w Starym Klasztorze!
08.03.2019 TRIBUTE TO ADELE - Marta Podulka z zespołem
05.03.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: Noam Vazana (Izrael)
03.03.2019 Szanty dla dzieci
03.03.2019 Koncert "Rumowe Opowieści na 80-te urodziny Jurka Porębskiego"
02.03.2019 Koncert Nocny "Ja stawiam!"
01.03.2019 Koncert szanty klasycznej - "A więc krzycz o ho!"
01.03.2019 Koncert "Ale wiało, czyli XX lat zespołu Orkiestra Samanta"
28.02.2019 Luxtorpeda zagra w Starym Klasztorze!
28.02.2019 LUXTORPEDA
24.02.2019 Laibach - "The Sound Of Music"
23.02.2019 TEN TYP MES
22.02.2019 Dezerter, Pochwalone
22.02.2019 Dezerter i Pochwalone zagrają w Starym Klasztorze!
21.02.2019 Ethno Jazz Festival: EABS "Slavic Spirits" - koncert przedpremierowy
21.02.2019 EABS "Slavic Spirits" - koncert przedpremierowy - Ethno Jazz Festival
20.02.2019 Vök - Wrocław
19.02.2019 Sting Tribute Show w Starym Klasztorze!
19.02.2019 Sting Tribute Show - The Stingears
17.02.2019 Marek Piekarczyk Akustycznie
17.02.2019 Marek Piekarczyk Akustycznie w Starym Klasztorze!
17.02.2019 Marek Piekarczyk Akustycznie w Starym Klasztorze!
16.02.2019 Poeci Rocka w Starym Klasztorze!
15.02.2019 Frik Muzik Festival 2019
15.02.2019 Frik Muzik Festival 2019: Zenek, Johnny Trzy Palce, Los Pierdols, Woda Ski Bla
14.02.2019 Stanisław Soyka z nową płytą na Walentynki w Starym Klasztorze!
14.02.2019 Stanisław Soyka z zespołem
13.02.2019 Tango Attack - Buenos Aires Tango Show
13.02.2019 Tango Attack - Buenos Aires Tango Show
12.02.2019 Marcin Kydryński prezentuje: Dino D' Santiago
12.02.2019 Walentynkowa Siesta W Drodze - Dino D'Santiago
12.02.2019 Walentynkowa Siesta W Drodze - Dino D'Santiago
10.02.2019 Kraków Street Band zagra w Starej Piwnicy!
10.02.2019 Maciej Balcar - "Struś"
10.02.2019 Maciej Balcar - Struś
10.02.2019 Maciej Balcar - Struś
07.02.2019 Warszawska Orkiestra Sentymentalna zagra w Starym Klasztorze!
05.02.2019 UKEJE GRA MAANAM
03.02.2019 Potańcówka w Starym Klasztorze: BURAKY
03.02.2019 ROGUCKI Solo
02.02.2019 XII Urodziny zespołu BETHEL w Starym Klasztorze!
02.02.2019 XII Urodziny zespołu Bethel
01.02.2019 Music of Buena Vista ponownie w Starym Klasztorze!
01.02.2019 THE CUBAN LATIN JAZZ - MUSIC OF BUENA VISTA
31.01.2019 Ciechowski Project w Starym Klasztorze!
31.01.2019 Ciechowski Project
28.01.2019 John Corabi - wokalista Motley Crue w Starym Klasztorze!
28.01.2019 JOHN CORABI
27.01.2019
26.01.2019 wROCKfest.pl prezentuje: UK SUBS, Ga-Ga Zielone Żabki
25.01.2019 Hip Hop Day - Winter 2019: Kartky, Emes Milligan, AVI x Louis Villain
24.01.2019 Ryczące Dwudziestki w Starym Klasztorze!
24.01.2019 Szanty w Starym Klasztorze: Ryczące Dwudziestki
22.01.2019 "Osiecka Jazzowo" w Starym Klasztorze!
22.01.2019
19.01.2019 Tribute to George Michael
18.01.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze
18.01.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze
17.01.2019 Ethno Jazz Festival – Muzyka Świata w Starym Klasztorze: Sexteto Visceral
16.01.2019 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: "Zielona Kolęda" - Carrantuohill & AFMusic
10.01.2019 Koncert pamięci Jaremy Klicha
16.12.2018 Koncert Piotra Bukartyka z zespołem
16.12.2018 Koncert Piotra Bukartyka z zespołem
16.12.2018 Piotr Bukartyk z zespołem
13.12.2018 Piosenki Jacka Kaczmarskiego w rocznicę stanu wojennego!
12.12.2018 THE BEST OF KORA & MAANAM
12.12.2018 The Best of Kora & Maanam w Starym Klasztorze!
11.12.2018 Król zagra w Starym Klasztorze!
11.12.2018 City Sounds: Król
08.12.2018 KONIEC ŚWIATA - 18. Urodziny
08.12.2018 18 URODZINY ZESPOŁU "KONIEC ŚWIATA"
06.12.2018 Dr Misio zagra na Mikołajki w Starym Klasztorze!
06.12.2018 DR MISIO
05.12.2018 Potańcówka w Starym Klasztorze
05.12.2018 Potańcówka w Starym Klasztorze: Janusz Prusinowski Kompania
04.12.2018 Janusz Radek z zespołem
04.12.2018 Janusz Radek - koncert z zespołem w Starym Klasztorze!
04.12.2018 Janusz Radek - koncert z zespołem w Starym Klasztorze!
02.12.2018
02.12.2018 Acid Drinkers + Vane
30.11.2018 Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams
29.11.2018 Noce Fado w Starym Klasztorze: Joao de Sousa
29.11.2018 Noce Fado w Starym Klasztorze
28.11.2018 Koncert "Pamięci Zbigniewa" - piosenki Zbigniewa Wodeckiego
28.11.2018 Koncert "Pamięci Zbigniewa" - piosenki Zbigniewa Wodeckiego
28.11.2018 Koncert "Pamięci Zbigniewa" - piosenki Zbigniewa Wodeckiego
27.11.2018 PANKISI ENSAMBLE (Gruzja/ Czeczenia)
25.11.2018 Ethno Jazz Festivalu - Sarakina Balkan Band oraz wirtuoz gadułki Peyo Peev
25.11.2018 Rasmentalism, Rosalie
25.11.2018 Rasmentalism i Rosalie na koncercie w Starym Klasztorze!
25.11.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Sarakina Balkan Band & Peyo Peev (Bułgaria)
24.11.2018 35-lecie pracy artystycznej Urszuli we Wrocławiu
24.11.2018 XII Urodziny Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego!
24.11.2018 XII Urodziny Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego
24.11.2018 35-lecie pracy artystycznej Urszuli we Wrocławiu
23.11.2018 L.U.C - "Good L.U.C.K"
22.11.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Dikanda
21.11.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Mayito Rivera & The Sons Of Cuba (Kuba)
21.11.2018 City Sounds: Kwiat Jabłoni
20.11.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: HUUN-HUUR-TU
18.11.2018 O'Hamsters - irish punkowa gwiazda z Ukrainy zagra w Starym Klasztorze!
18.11.2018 O'HAMSTERS - cetlic punk rock band (Ukraina)
17.11.2018 RALPH KAMINSKI - "Pożegnanie z morzem"
16.11.2018 The Best Of Grunge - "Noc w Seattle" w Starym Klasztorze!
16.11.2018 THE BEST OF GRUNGE - "Noc w Seattle" w Starym Klasztorze
15.11.2018 CZESŁAW ŚPIEWA - 10 lat w Polsce
15.11.2018 Czesław Śpiewa 10 lat w Polsce - koncert w Starym Klasztorze!
14.11.2018 BEYONCE NIGHT - Ola Turoń i Natalia Szczypuła & Band
14.11.2018 KAGYUMA
10.11.2018 Pokahontaz zagra w Starym Klasztorze!
10.11.2018 POKAHONTAZ - "Reset"
07.11.2018 Renata Przemyk śpiewa piosenki Leonarda Cohena
06.11.2018 Kuba Kornacki zaśpiewa w Starym Klasztorze!
06.11.2018 Kuba Kornacki
06.11.2018 City Sounds: Kraak & Smaak Live Band
06.11.2018 Kraak & Smaak Live Band w Starym Klasztorze!
30.10.2018 Zaduszki w Starym Klasztorze
28.10.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: YAT-KHA (Tuwa)
25.10.2018 Hańba! w Starym Klasztorze!
25.10.2018 HAŃBA!
25.10.2018 Chłopcy kontra Basia w Starym Klasztorze!
25.10.2018 Chłopcy kontra Basia
24.10.2018 wROCKfest.pl prezentuje: The Rumjacks, The Offenders
22.10.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Yemen Blues
20.10.2018 City Sounds: An On Bast, Kuba Sojka, Jurek Przezdziecki
20.10.2018 COMA - "Blisko"
19.10.2018 COMA - "Blisko"
19.10.2018 COMA - "Blisko" w Starym Klasztorze!
17.10.2018 LESKI - "Miłość. Strona B."
17.10.2018 Tarantino Soundtracks - najlepsze piosenki z filmów Quentina Tarantino!
17.10.2018 LESKI - "Miłość. Strona B."
17.10.2018 TARANTINO SOUNDTRACKS - najlepsze piosenki z filmów Quentina Tarantin
16.10.2018 Ethno Jazz Festival: Tribute to Sarah Vaughan - Sharon Clark (USA) & band
16.10.2018 Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego: Tomek Wachnowski
15.10.2018 Ethno Jazz Festival & Siesta w Drodze - Wieczory Fado: Fabia Rebordao (Portugalia)
13.10.2018 Tribute To Guns N 'Roses jesienią w Starym Klasztorze!
13.10.2018 Tribute to Guns N Roses - Hollywood Rose
13.10.2018 BIAŁAS & LANEK, MAŁPA i SMOLASTY na Hip Hop Day w Starym Klasztorze!
13.10.2018 Rozpoczęcie wrocławskiego sezonu szantowego: Mechanicy Shanty, EKT Gdynia
13.10.2018 Hip Hop Day - Autumn 2018: Białas & Lanek, Małpa, Smolasty
11.10.2018 Noc Poetów w Starym Klasztorze: Świetliki, Pablopavo i Ludziki
09.10.2018 Urodziny Agnieszki Osieckiej: Piosenki Maryli Rodowicz śpiewa Nikola Warda
09.10.2018 Piosenki Maryli Rodowicz śpiewa Nikola Warda
09.10.2018 Pola Rise
06.10.2018 Zeus - Wrocław - koncert z nową płyta!
05.10.2018 wROCKfest.pl prezentuje: HUNTER
05.10.2018 Hunter zagra w Starym Klasztorze!
04.10.2018 Muniek i Przyjaciele w Starym Klasztorze!
04.10.2018 Muniek i przyjaciele
04.10.2018 Muniek i Przyjaciele w Starym Klasztorze!
03.10.2018 Natalia Sikora - "Tribute to Mira Kubasińska"
02.10.2018 WOODY SEZ - pieśni Woody'ego Guthrie
02.10.2018 Woody Sez z Nowego Jorku - pieśni Woody'ego Guthrie w Starym Klasztorze!
30.09.2018 ANOTHER PINK FLOYD
30.09.2018 Ethno Jazz Festival: Krzysztof Pełech & Robert Horna - duet gitar klasycznych
29.09.2018 Blue Cafe - Double Soul Tour
28.09.2018 Festiwal "Z Mego Okna Widać Góry": Wolna Grupa Bukowina, Jerzy Filar & Przyjaciele Naszej Basi Kochanej, U Studni
27.09.2018 Carlos Johnson & HooDoo Band
27.09.2018 Carlos Johnson & HooDoo Band zagrają w Starym Klasztorze!
26.09.2018 Ethno Jazz Festival: Mam orient na Orient - Gong Sound Experience - Wojciech Pokrzewiński
21.09.2018 Szanty w Starym Klasztorze - koncert rumowych opowieści: Marek Szurawski, Andrzej Korycki & Dominika Żukowska
20.09.2018 Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy
19.09.2018 Ethno Jazz Festival: Motion Trio
18.09.2018 Tribute to Eric Clapton plays Bartek Miarka
15.09.2018 KALIBER 44 zagra w Starym Klasztorze!
15.09.2018 KALIBER 44
14.09.2018 The Cuban Latin Jazz - Music Of Buena Vista
09.09.2018 CISZA JAK TA
08.09.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Alaverdi (Gruzja)
29.08.2018 DIE KRUPPS (Niemcy), FRONT LINE ASSEMBLY (Kanada)
17.06.2018 Koncert Charytatywny - Gramy dla Roberta
17.06.2018 Koncert Charytatywny - Gramy dla Roberta: Wolna Grupa Bukowina, Małżeństwo z Rozsądku, Jan i Klan
10.06.2018 ED SHEERAN NIGHT - Wojtek Kiełbasa
07.06.2018 The Best Of Mirek Czyżykiewicz: Mirek Czyżykiewicz & Witold Cisło
05.06.2018 JOAO DE SOUSA & OLA JAS
01.06.2018 WrocLove Fest - Punk Rock Day 2018: THE EXPLOITED, DEZERTER
27.05.2018 Piotr Bukartyk - "Ja, wolny człowiek"
24.05.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: SON DEL NENE (Kuba)
23.05.2018 Zaucha Project
22.05.2018 Janusz Radek z zespołem
18.05.2018 Tribute To ZZ TOP - ZZ Copy (Węgry)
17.05.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Giulia y los Tellarini (Hiszpania)
16.05.2018 Tribute to Michael Jackson: Nick Sinckler i Ania Rosochacka z zespołem
11.05.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: The Cuban Latin Jazz  - Music Of Buena Vista
10.05.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Oana Catalina Chitu (Rumunia) - "Bucharest Tango"
09.05.2018 Ethno Jazz Festival: Jozef van Wissem
08.05.2018 City Sounds: CARSKY - "Make Me Pure"
30.04.2018 Gitarowe riffy i solówki wszech czasów
27.04.2018 City Sounds: Submotion Orchestra - "Kites"
23.04.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Joscho Stephan Quartett feat. Krzysztof Pełech
22.04.2018 Wieczór Orientalny: Bukra & Anna Mendak "Samira"
22.04.2018 Tribute To Prince
18.04.2018 The Best Songs From Quentin Tarantino Soundtracks
17.04.2018 Dorota Osińska
15.04.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Marko Markovic Brass Band
14.04.2018 KęKę - Wrocław
12.04.2018 Dwa Sławy - "Coś Przerywa"
11.04.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Sanluistango (Argentyna) feat. Magdalena Lechowska
10.04.2018 Źródło - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu: Trio Łódzko-Chojnowskie, Triada Poetica, Antoni Muracki, Jiri Vondrak, Aleksiej Kudriawcew
07.04.2018 Paluch - Wrocław
06.04.2018 Illusion - \"Anhedonia\"
04.04.2018 TRIBUTE TO STING - Wytrawni Band
24.03.2018 Punky Reggae Live 2018: Farben Lehre, Gutek, Big Cyc, SIQ
22.03.2018 Ethno Jazz Festival: STANISŁAW SOYKA & BUBA KUYATEH - "Action Direct Tales"
20.03.2018 Wieczór z piosenkami Jaromira Nohavicy - Muracki śpiewa Nohavicę
20.03.2018 Mery Spolsky
18.03.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: INDIALUCIA
18.03.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Stara Śpiewka - Pieśni Mocy
17.03.2018 L.U.C - Muzyka do filmu Good L.U.C.K.
16.03.2018 Hunter
14.03.2018 Tribute to Nalepa - Mizia & Mizia Blues Band
14.03.2018 Ethno Jazz Festival: Beltaine & Glendalough
11.03.2018 Tribute to Alicia Keys
10.03.2018 FistFul Of Alcoholica Tour Poland 2018: Neil Turbin (voc. Anthrax), Alcoholica, Death Revival
09.03.2018 KAT & Roman Kostrzewski
08.03.2018 WSPOMNIENIE O RYSZARDZIE RIEDLU - Sebastian Riedel & Cree
07.03.2018 Ethno Jazz Festival - Marcin Kydryński prezentuje: ELIDA ALMEIDA (Wyspy Zielonego Przylądka)
06.03.2018 City Sounds: BOWNIK
04.03.2018 Szanty dla dzieci: Mirosław \"Koval\" Kowalewski Z Zespołem Zejman&Garkumpel
04.03.2018 Bardowie Kubryku: Henryk \"Szkot\" Czekała & Szkocka Trupa, Andrzej Korycki & Dominika Żukowska, Jurek Porębski
03.03.2018 Ryczące Dwudziestki, 4 Refy, Mechanicy Shanty A’cappella, Andrzej Korycki&Dominika Żukowska, Jurek Porębski, Stare Dzwony, Ekt – Gdynia
03.03.2018 Koncert Nocny \"Cały Klasztor tańczy...\": Ekt-Gdynia, Mechanicy Shanty, Banana Boat, Zejman&Garkumpel, Perły I Łotry, Orkiestra Samanata, W Stronę Portu
02.03.2018 Koncert Szanty Klasycznej \"A Więc Krzycz O Ho!\": 4 Refy, Perły I Łotry, Ryczące Dwudziestki, Stare Dzwony, Sąsiedzi
02.03.2018 Koncert \"Słodka Jane, czyli XV lat zespołu Za Horyzontem\": Za Horyzontem, W Stronę Portu, Banana Boat, Perły I Łotry, Sąsiedzi
01.03.2018 Koncert Inauguracyjny: W Stronę Portu, Jan I Klan, Za Horyzontem, Orkiestra Samanata, Znienacka Project, Nikola Warda
01.03.2018 XXIX Spotkania z Piosenką Żeglarską i Muzyką Folk \"Szanty we Wrocławiu\" 2018
27.02.2018 Tribute To Joss Stone
23.02.2018 Frik Muzik Festival 2018: Zacier, Łydka Grubasa, Woda Ski Bla
16.02.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: Fanfara Transylvania
15.02.2018 City Sounds: MARIKA
14.02.2018 Walentynki w Starym Klasztorze: Mikromusic
12.02.2018 Ethno Jazz Festival: DAVID KRAKAUER & KATHLEEN TAGG - "Breath and Hammer"
11.02.2018 MACIEK BALCAR - "Acoustic Tour 2018"
10.02.2018 TRIBUTE TO GUNS N 'ROSES
08.02.2018 Folkowy Tłusty Czwartek: NEOKLEZ
04.02.2018 Wieczór w Krainie Łagodności: Jerzy Filar - "Dwie dusze"
02.02.2018 Ethno Jazz Festival: Mayito Rivera & The Sons Of Cuba
28.01.2018 TRIBUTE TO ADELE - Marta Podulka z zespołem
25.01.2018 Tribute to Erykah Badu
24.01.2018 Limboski
21.01.2018 Tribute to George Michael
20.01.2018 BETHEL - XI Urodziny
19.01.2018 Ryczące Dwudziestki
18.01.2018 Warszawska Orkiestra Sentymentalna
16.01.2018 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: Tango Polaco - Polskie Tango Po Hiszpańsku
16.12.2017 BISZ & B.O.K - European Tour 2017
15.12.2017 JELONEK
14.12.2017 SARSA - "Pióropusze"
10.12.2017 SORRY BOYS Amor Tour
08.12.2017 wROCKfest.pl prezentuje: ACID DRINKERS - "In Thrash We Trust"
07.12.2017 Daria Zawiałow - Wrocław
07.12.2017 Daria Zawiałow rusza w trasę promującą jej album - A Kysz!
07.12.2017 DARIA ZAWIAŁOW
06.12.2017 Kapela Ze Wsi Warszawa - XX urodziny
05.12.2017 City Sounds: RALPH KAMINSKI
03.12.2017 Ethno Jazz Festival: The Bulgarian Voices Angelite
02.12.2017 wROCKfest.pl prezentuje: T.LOVE 35-lecie zespołu
02.12.2017 ELDO/ JOTUZE/Daniel Drumz/ Live Band
01.12.2017 PAWBEATS LIVE BAND + goście (Kali, VNM, Te-Tris, Marcelina, Masia)
30.11.2017 Koncert Andrzejkowy: Kryminalna Odessa - Felix Shinder & Dengi Vpered
29.11.2017 Ethno Jazz Festival prezentuje: Monika Borzym - "Jestem Przestrzeń"
28.11.2017 U STUDNI "Wspólne zdjęcie"
23.11.2017 City Sounds: Miloopa
22.11.2017 Magdalena Czwojda - premiera płyty "W zależności…"
22.11.2017 XI Urodziny Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego
21.11.2017 City Sounds: Tribute to Massive Attack
20.11.2017 Ethno Jazz Festival - ANTHONY STRONG (Anglia)
19.11.2017 LAIBACH "Also sprach Zarathustra"
17.11.2017 wROCKfest.pl prezentuje: 2TM2,3
16.11.2017 Marek Dyjak
15.11.2017 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata HUUN-HUUR-TU
12.11.2017 wROCK for Freedom: KATY CARR and The Aviators
11.11.2017 KALIBER 44
10.11.2017 Ethno Jazz Festival: Dikanda - XX urodziny
09.11.2017 wROCKfest.pl prezentuje: Świetliki
08.11.2017 RENATA PRZEMYK „Ya Hozna” & "The Best Of"
07.11.2017 Ethno Jazz Festival & Siesta w Drodze: Mor Karbasi
06.11.2017 Ethno Jazz Festival: Tribute to Leonard Cohen
05.11.2017 City Sounds: XXANAXX
02.11.2017 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
30.10.2017 ZADUSZKI BLUESOWE: Alicja Janosz & Natalia Lubrano & Band
29.10.2017 Bovska - "W Pysk!"
28.10.2017 MIUOSH x FDG.ORKIESTRA
27.10.2017 wROCKfest.pl prezentuje: HUNTER
25.10.2017 JANUSZ RADEK "Kim ty jesteś dla mnie"
24.10.2017 Ethno Jazz Festival: Mario Moita & Joao de Sousa - "Noc w Lizbonie"
20.10.2017 Rozpoczęcie wrocławskiego sezonu szantowego: MECHANICY SHANTY, EKT-GDYNIA
19.10.2017 City Sounds: Schmidt Electric feat. Ten Typ Mes
18.10.2017 wROCKfest.pl prezentuje: Czesław Śpiewa
17.10.2017 Ethno Jazz Festival - KROKE feat. ZOHAR FRESCO
15.10.2017 Limboski śpiewa Davida Bowie
15.10.2017 KRZYSZTOF ZALEWSKI
14.10.2017 KRZYSZTOF ZALEWSKI
12.10.2017 Ethno Jazz Festival: Gaby Moreno
11.10.2017 Ed Sheeran Night
08.10.2017 "Osiecka jazzowo": Krzysztof Żesławski Quartet & Natalia Lubrano
07.10.2017 City Sounds: Inauguracja - BUSLAV, LOR, BAASCH
06.10.2017 wROCKfest.pl prezentuje: DR MISIO: "Zmartwychwstaniemy"
05.10.2017 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata: MAHALA RAI BANDA
01.10.2017 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata ORQUESTA TÍPICA CIUDAD BAIGÓN
30.09.2017 Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej - Jubileuszowy Koncert we Wrocławiu: Wolna Grupa Bukowina, Mikroklimat, Małżeństwo z Rozsądku, Seta, Sklep z Ptasimi Piórami
25.09.2017 Ethno Jazz Festival - LURA (Wyspy Zielonego Przylądka)
21.09.2017 Tribute To Pearl Jam: PRL Jam + Special Guests
16.09.2017 Szanty w Starym Klasztorze: Jurek Porębski
14.09.2017 KRZYSZTOF KILJAŃSKI - "Still Right Here"
09.09.2017 Piotr Bukartyk
19.08.2017 Koncert Charytatywny - Kasia Moś, Hedge the hog band
10.06.2017 Tribute To The Police
08.06.2017 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: Bojan Ristic Brass Band
03.06.2017 Armia
01.06.2017 Dylan.pl - piosenki Boba Dylana
31.05.2017 Tribute to Amy Winehouse
18.05.2017 Ethno Jazz Festival & Siesta w Drodze: Jehro
16.05.2017 MIRAZVON: Koncert-Harmonizacja
13.05.2017 Freaki Afryki - 4. Koncert Freaków
01.05.2017 Greg Koch Band oraz Gitarowe Jam Session
30.04.2017 NALEPA DAY: Leszek Cichoński, Piotr Nowak, Egon Poka Band (Węgry) + Goście
29.04.2017 Gitarowy Rekord Guinnessa 2017: Jam Session - Gitarowe Przeboje Wszech Czasów
28.04.2017 Meshell Ndegeocello
23.04.2017 BISZ & B.O.K - Wilczy Humor Live
22.04.2017 City Sounds Showcase - "Kobiety mają głos!": Ania Kłys, MIN t, Rosalie, Jabłonka
21.04.2017 wROCKfest.pl prezentuje: Dezerter, Włochaty
12.04.2017 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: Tcheka
09.04.2017 Rodzinny Koncert: Imiela & Skrzypek
08.04.2017 ŹRÓDŁO - Przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu
07.04.2017 Nattali Rize, Bethel, DJ Maken
06.04.2017 Miuosh x FDG. Orkiestra
02.04.2017 Tribute to Nalepa & Alvin Lee: Mizia & Mizia Blues Band
31.03.2017 Dawid Kwiatkowski
31.03.2017 TAŃCZ WIĘCEJ - DJ set zagrają: IZA LACH, SKUBAS, KEV FOX
29.03.2017 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze Sanluistango (Argentyna) feat. Magdalena Lechowska
28.03.2017 Bisquit - "Nagi Król w trasie"
26.03.2017 BOVSKA
24.03.2017 KAMP! Live - Thales One Tour
24.03.2017 City Sounds: Jazzpospolita, Water Boogie System
23.03.2017 wROCKfest.pl prezentuje: TSA
22.03.2017 Bułgarskie Święto Wiosny "Marteniczka": Balkan Folk Acoustic & Stojan Uzunow
19.03.2017 HUNTER
19.03.2017 Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: Ranjeet Rajwada - "Książe Ghazali"
18.03.2017 Wiosna Reggae w Starym Klasztorze: EastWest Rockers
17.03.2017 Ethno Jazz Festival prezentuje: Cristina Branco
16.03.2017 Paweł Domagała
15.03.2017 City Sounds: Kroki
14.03.2017 Beltaine & Glendalough
12.03.2017 Piotr Zioła - "Revolving Door"
11.03.2017 wROCKfest.pl prezentuje: Oberschlesien
10.03.2017 ELDO
08.03.2017 Tribute To Michael Jackson
07.03.2017 Mrozu - "Zew"
05.03.2017 Szanty dla dzieci "Z jezior na oceany"
05.03.2017 Bardowie kubryku
05.03.2017 LIMBOSKI
04.03.2017 Koncert "Niech zabrzmi pieśń"
04.03.2017 Koncert nocny "Tańcz z nami i Ty!"
03.03.2017 15 lat zespołu Sąsiedzi
03.03.2017 Nocne śpiewanie
02.03.2017 Premiera płyty zespołu Znienacka Project pt. "Od Bostonu do St. John's"
02.03.2017 Szanty we Wrocławiu 2017: Karnety
01.03.2017 wROCK for Freedom - Dzień "Żołnierzy Wyklętych": Złe Psy
28.02.2017 Fanfare Ciocarlia
26.02.2017 Ethno Jazz Festival: Laboratorium Pieśni - "Rosna"
25.02.2017 Fisz Emade Tworzywo
24.02.2017 Folkowy Tłusty Czwartek: WOWA Z CHARKOWA, DZIADY KAZIMIERSKIE
22.02.2017 Maciej Balcar - "Znaki"
21.02.2017 Natalia Przybysz & Raphael Rogiński
19.02.2017 Ethno Jazz Festival: La Hoguera Tango Septet
18.02.2017 Ethno Jazz Festival: Fanfara Transylvania
17.02.2017 VAVAMUFFIN
16.02.2017 MARIKA
14.02.2017 MAYITO RIVERA & THE SONS OF CUBA (Kuba)
12.02.2017 Bułgarskie Święto Wina 2017: Sarakina Balkan Band
11.02.2017 Marek Dyjak - "Pierwszy Śnieg"
10.02.2017 NURT - "Syn strachu"
09.02.2017 ROGUCKI Solo
05.02.2017 Jozef van Wissem
04.02.2017 Tribute to Bob Marley
03.02.2017 Wieczór w Krainie Łagodności: WOLNA GRUPA BUKOWINA, JERZY FILAR
02.02.2017 Nocna Zmiana Bluesa
01.02.2017 Wishbone Ash
01.02.2017 WISHBONE ASH THE TOUGH AND TENDER TOUR 2017
29.01.2017 Sorry Boys - "Roma"
28.01.2017 Vincent
27.01.2017 POGODNO - "Sokiści chcą miłości"
26.01.2017 Krzysztof Zalewski - "Złoto"
25.01.2017 Urodziny Włodzimierza Wysockiego - Projekt Volodia
22.01.2017 Illusion - The Best Of
21.01.2017 BETHEL
20.01.2017 MARIA PESZEK
19.01.2017 Ethno Jazz Festival: Monika Borzym - Back to the Garden
17.01.2017 Kazik Staszewski & Kwartet Pro Forma
11.01.2017 Marcin Świetlicki i Zgniłość
17.12.2016 Acid Drinkers
16.12.2016 Finał Moico Enjoy Music #5: XxanaxX, Coals oraz laureaci Odkrywaj Muzykę
11.12.2016 Farben Lehre, support: Żólta Febra
10.12.2016 Looptroop Rockers
09.12.2016 Jelonek
08.12.2016 TURBO
07.12.2016 U Studni
06.12.2016 Folkowe Mikołajki w Starym Klasztorze: Tsigunz Fanfara Avantura, Kapela Timingeriu, Dziwoludy
04.12.2016 DUB INC.
01.12.2016 T. LOVE
30.11.2016 Mikromusic Orkiestra
29.11.2016 Ethno Jazz Festival: Warszawska Orkiestra Sentymentalna
27.11.2016 Luxtorpeda
26.11.2016 Slava - Festiwal Kultury i Muzyki Słowian: Kapela Ze Wsi Warszawa, Żywiołak, Infidelis, Lelek, Loopus Duo
25.11.2016 SKALPEL
24.11.2016 Czesław Śpiewa
23.11.2016 DŻEM
20.11.2016 MILKY WISHLAKE, OLY.
19.11.2016 MARIA PESZEK
18.11.2016 Before Party One Love Sound Fest 2016
17.11.2016 Łąki Łan
16.11.2016 City Sounds: FISMOLL [solo act]
14.11.2016 X lat Ethno Jazz Festival: The Terence Blanchard E-Collective
13.11.2016 Dominika Barabas
12.11.2016 City Sounds: Rebeka
10.11.2016 X lat Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego
09.11.2016 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
06.11.2016 CLOSTERKELLER
03.11.2016 Akurat, Koniec Świata
02.11.2016 Zaduszki w Starym Klasztorze
31.10.2016 THE DUMPLINGS - "Kto Zobaczy"
30.10.2016 HUNTER
29.10.2016 JAMAL
28.10.2016 Kabanos + Chorzy
27.10.2016 Bokka
26.10.2016 Nancy Vieira
26.10.2016 SWIERNALIS
25.10.2016 DANIEL SPALENIAK
24.10.2016 CIMBALIBAND (Węgry)
23.10.2016 SMOLIK / KEV FOX
21.10.2016 40-lecie zespołu SETA: Wolna Grupa Bukowina, Mikroklimat, Jerzy Filar, Ryszard Żarowski, FART, Pomianowie, SETA
20.10.2016 Renata Przemyk - "The Best Of"
19.10.2016 Son Del Nene (Cuba)
18.10.2016 Ethno Jazz Festival: Moreno Veloso (Brazylia)
17.10.2016 Piosenki Przemysława Gintrowskiego
17.10.2016 Bartłomiej Kot - "Wrocławskie spacery"
16.10.2016 NEW MODEL ARMY
16.10.2016 Katerina Tsiridou & Rebetiko Band
15.10.2016 MECHANICY SHANTY, EKT–GDYNIA
14.10.2016 MARY KOMASA - "Come Tour"
13.10.2016 X lat Ethno Jazz Festival: Didier Lockwood & Violons Barbares & Guo Gan
10.10.2016 BANNED FROM UTOPIA - Frank Zappa’s music performed by his original musicians
09.10.2016 "Osiecka Jazzowo" - Krzysztof Żesławski Quartet & Natalia Lubrano
08.10.2016 L.U.C & REBEL BABEL ENSEMBLE
07.10.2016 MAŁPA "Mówi"
06.10.2016 JULIA PIETRUCHA - "Parsley"
06.10.2016 JULIA PIETRUCHA - "Parsley"
05.10.2016 RAY WILSON Live and Acoustic
03.10.2016 Ethno Jazz Festival: QUINTETO ROBERTO SIRI (Argentyna)
02.10.2016 NATALIA SIKORA - "Buried Alive In The Blues" for Janis Joplin
02.10.2016 Kuba Sienkiewicz, Tomasz "Budzy" Budzyński, Paweł "Aldaron" Czekalski
01.10.2016 Mirosław Czyżkiewicz, Adam Strug, Kasprowicz & Marinczenko, David "Alfik" Dewetter, Dr Grzech
28.09.2016 X lat Ethno Jazz Festival: Trilok Gurtu New Band
21.09.2016 Ethno Jazz Festival: Ariel Ramirez & Dominika Białostocka - Tango y Folclore
18.09.2016 Ethno Jazz Festival: URMULI (Gruzja)
26.06.2016 Ethno Jazz Festival: Zingaros New Gypsy Tango feat. Magdalena Lechowska
15.06.2016 Polska: Biało-Czerwoni
05.06.2016 Tango Diagonales & Carlos Roulet (Argentyna)
03.06.2016 Ethno Jazz Festival: FANFARA TRANSYLVANIA (Rumunia)
25.05.2016 Letters From Silence
24.05.2016 40 SYNÓW I 30 WNUKÓW JEŻDŻĄCYCH NA 70 OŚLĘTACH
24.05.2016 Norman Beaker Trio
22.05.2016 The Klenczon Experience
15.05.2016 CocoRosie
12.05.2016 JOAO DE SOUSA - "Luta"
10.05.2016 Mariusz Lubomski
07.05.2016 FREAKI AFRYKI
01.05.2016 Gitarowy Rekord Guinnessa 2016 - Mistrzowie Gitary: Al Di Meola, Krzysztof Pełech, Adam Palma
30.04.2016 Gitarowy Rekord Guinnessa 2016: B.B.King Tribute Guitar Summit
29.04.2016 Avishai Cohen
28.04.2016 City Sounds: Pablopavo/Iwanek/Praczas
25.04.2016 POSŁUCHAJ UKRAIŃSKIE: Dakh Daughters
24.04.2016 Ethno Jazz Festival: Huun Huur Tu
24.04.2016 POSŁUCHAJ UKRAIŃSKIE: Mariana Sadovska and Christian Thomé - Vesna
23.04.2016 POSŁUCHAJ UKRAIŃSKIE: Gogodzy Gański
23.04.2016 POSŁUCHAJ UKRAIŃSKIE: Karnet 3-dniowy
22.04.2016 TSA
20.04.2016 Rototom Sunsplash : Junior Kelly, The Wailing Souls, Daniel „Bambaata” Marley, Naaman, Lampadread Sound System
19.04.2016 Gitarowy Rekord Guinnessa 2016: Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele
17.04.2016 RIFFERTONE
17.04.2016 Lipali
15.04.2016 Paprika Korps - \"Homemade Babylon\"
14.04.2016 City Sounds: Rebeka - \"Davos\"
13.04.2016 City Sounds: Charlie Winston
10.04.2016 Adam Strug
09.04.2016 25 LAT VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ
09.04.2016 Varius Manx & Kasia Stankiewicz
08.04.2016 Voo Voo
07.04.2016 City Sounds: Błażej Król
03.04.2016 Hunter
02.04.2016 Hey - \"przedBŁYSK\"
01.04.2016 Małe Miasta, Abel
31.03.2016 Julia Marcell
30.03.2016 City Sounds: Lilly Hates Roses
23.03.2016 O.S.T.R. - "Życie po śmierci"
22.03.2016 O.S.T.R. - \"Życie po śmierci\"
21.03.2016 Gitarowy I Dzień Wiosny: People Of The Haze, Cała Góra Barwników
20.03.2016 Piotr Rogucki - \"J.P. Śliwa\"
19.03.2016 Łąki Łan
18.03.2016 Wiosna Reggae: Mesajah, Ras Luta
17.03.2016 Ethno Jazz Festival: Fanfare Ciocarlia
16.03.2016 Haydamaky (Ukraina)
15.03.2016 Banach i Kafi - BAiKA
15.03.2016 Ethno Jazz Festival - Dzień Św. Patryka: Beltaine & Glendalough
14.03.2016 Ethno Jazz Festival prezentuje: "Biała Flaga" - Hania Rani & Dobrawa Czocher
13.03.2016 Borówka Music Festival: Henry David’s Gun, Sasha Boole, Teddy Jr.
12.03.2016 Ethno Jazz Festival: Laboratorium Pieśni
12.03.2016 Pustki
11.03.2016 Kortez
10.03.2016 Psio Crew
09.03.2016 Robert Kasprzycki
09.03.2016 Ethno Jazz Festival: Stanisław Soyka & Wojciech Karolak Trio
08.03.2016 Dzień Kobiet w Starym Klasztorze: Mateusz Krautwurst, Maia Lasota, Marta Kołodziejczyk
07.03.2016 City Sounds: Jono McCleery
06.03.2016 Szanty dla dzieci: "Zejmanowa Szkoła pod Żaglami"
06.03.2016 Bardowie Kubryku - Gramy dla Andrzeja!
05.03.2016 Mirek Czyżykiewicz - \"Odchodzę, Wracam\"
05.03.2016 Urodzinowe after party EKT-Gdynia
04.03.2016 Szanty klasyczne
04.03.2016 Wigilia XXX-urodzin Mechaników Shanty
03.03.2016 A Umbriaga wciąż gra - koncert inauguracyjny
02.03.2016 Dzień \"Żołnierzy Wyklętych\": Percival - Zakazane Piosenki
01.03.2016 Dzień \"Żołnierzy Wyklętych\": De Press, Forteca
29.02.2016 Vök
29.02.2016 Vök
29.02.2016 Vök
29.02.2016 City Sounds: Glen Hansard
28.02.2016 Ethno Jazz Festival: Quraishi - \"Afghani Rabab\"
28.02.2016 Pink Freud
26.02.2016 Daniel Bloom
26.02.2016 Daniel Bloom
26.02.2016 Daniel Bloom
25.02.2016 DOPE D.O.D.
24.02.2016 Ethno Jazz Festival: Yael Horwitz (Izrael)
21.02.2016 Źródło - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu
21.02.2016 City Sounds: Olivia Anna Livki
19.02.2016 Lech Janerka
18.02.2016 Nie Pytaj O Polskę - Przeboje Lat 80\' W Starym Klasztorze
17.02.2016 Wolna Grupa Bukowina, Bez Jacka, Olek Grotowski
16.02.2016 Maciek Balcar akustycznie
15.02.2016 Walentynki W Starym Klasztorze: Wojtek Mazolewski & Excentrycy Grają Fajfy
14.02.2016 Walentynki w Starym Klasztorze: Imiela & Skrzypek
12.02.2016 Bułgarskie Święto Wina 2016: Sarakina Balkan Band
12.02.2016 Maleo Reggae Rockers
11.02.2016 Ethno Jazz Festival: Carmen Souza & Theo Pascal
09.02.2016 Zakończenie Karnawału w Starym Klasztorze: Świnka Halinka & Woda Ski Bla
07.02.2016 City Sounds: Kamp!
06.02.2016 Tribute to Bob Marley
05.02.2016 City Sounds Showcase
04.02.2016 Same Suki kontra Tęgie Chłopy
01.02.2016 City Sounds: Tricky Presents Skilled Mechanics
31.01.2016 U.K.SUBS + GAGA/ZIELONE ŻABKI + TV.SMITH
29.01.2016 Cochise
24.01.2016 Noche De Tango
23.01.2016 Kazik Staszewski & Kwartet ProForma
22.01.2016 City Sounds: Kari
19.01.2016 Dorota Osińska
17.01.2016 Ethno Jazz Festival: Kinga Rataj
16.01.2016 Małanka 2016 - Joryj Kłoc
15.01.2016 Ania Rusowicz
14.01.2016 Ethno Jazz Festival: Balkanophonia
12.01.2016 Waglewski Fisz Emade
19.12.2015 Acid Drinkers
18.12.2015 Wojtek Mazolewski Quintet
17.12.2015 Hańba!, Kultura Upadła, Kapela Timingeriu
15.12.2015 Janusz Radek & the Ants
14.12.2015 Domowe Melodie
13.12.2015 Babu Król
12.12.2015 El Sol Salsa Festival
11.12.2015 UFO
10.12.2015 Illusion
10.12.2015 Krzysztof Zalewski solo act
09.12.2015 Domowe Melodie
08.12.2015 Ethno Jazz Festival: Antonio Zambujo
07.12.2015 City Sounds: Högni Egilsson (GusGus)
07.12.2015 Magda Brudzińska Ethno Project
06.12.2015 Żywiołak
05.12.2015 Akurat, Koniec Świata
04.12.2015 X urodziny Karrot Kommando: Świetliki, Pablopavo, Paprika Korps, Earl Jacob, Marszałek Pizdudski
03.12.2015 Dr Misio
02.12.2015 City Sounds: SMOLIK/KEV FOX
01.12.2015 Renata Przemyk Akustik Trio
29.11.2015 Jelonek
28.11.2015 Fisz Emade
26.11.2015 Ethno Jazz Festival: Kapela Ze Wsi Warszawa
25.11.2015 City Sounds: Hindi Zahra
24.11.2015 GypsyFingers
24.11.2015 GYPSYFINGERS - wschodząca gwiazda brytyjskiej sceny muzycznej!
22.11.2015 Luxtorpeda
21.11.2015 T. LOVE
21.11.2015 IX urodziny Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego
19.11.2015 PAN MALEŃCZUK POWRÓT DO KORZENI
19.11.2015 Pan Maleńczuk
18.11.2015 O. Torvald
18.11.2015 U Studni
17.11.2015 Maja Sikorowska & Sokół Orkestar
15.11.2015 Closterkeller
14.11.2015 Skubas
13.11.2015 Sepultura
12.11.2015 Beltaine
10.11.2015 Nervy
09.11.2015 Rykarda Parasol
08.11.2015 EKT Gdynia
04.11.2015 City Sounds: XXANAXX, MINt
02.11.2015 Zaduszki Jazzowe
29.10.2015 Pogodno
28.10.2015 Chemia
27.10.2015 Marika
25.10.2015 Hunter: XXX-lecie - poprawiny
24.10.2015 Piotr Wróbel
23.10.2015 Gooral
21.10.2015 Ethno Jazz Festival: Natacha Atlas
21.10.2015 City Sounds: Leski
20.10.2015 Wojtek Pilichowski Jazz Trio
18.10.2015 Ethno Jazz Festival: Erik Truffaz Quartet
16.10.2015 FOLIBA - X urodziny
15.10.2015 Krzysztof Napiórkowski
14.10.2015 City Sounds: Mary Komasa
13.10.2015 Chłopcy Kontra Basia
12.10.2015 Cisza Jak Ta
12.10.2015 Marcin Kydryński prezentuje: YAMI
11.10.2015 VII Festiwal Niezależnej Kultury Białoruskiej
11.10.2015 Carrantuohill + mecz Polska - Irlandia
10.10.2015 Muchy i goście
09.10.2015 Tabu, Sielska
08.10.2015 Tribute to Amy Winehouse
05.10.2015 Tanghetto
05.10.2015 Perkalaba (Ukraina)
04.10.2015 John Porter Band
04.10.2015 Ethno Jazz Festival: Dikanda
03.10.2015 Kabanos
01.10.2015 Kapela Timingeriu, Romani Bacht
01.10.2015 Andrzej Korycki & Dominika Żukowska
27.09.2015 Piotr Bukartyk
25.09.2015 Trio Balkan Strings
25.09.2015 Romantycy Lekkich Obyczajów
20.09.2015 Andrzej Sikorowski & Maja Sikorowska
09.09.2015 KARI solo
05.07.2015 Ethno Jazz Festival: Zingaros New Gypsy Tango
26.06.2015 City Sounds: Rebeka, Cosovel, Oxford Drama
25.06.2015 WrocLove Fest: Tribute to Michael Jackson
24.06.2015 WrocLove Fest - Noc Świętojańska: Gooral, Percival, Tsigunz Fanfara Avantura, Habakuk & Kalokagathos
23.06.2015 WrocLove Fest - Noc Świętojańska: Kapela Ze Wsi Warszawa, Żywiołak, Klezmafour, Ŝanĝo
23.06.2015 WrocLove Fest - Noc Świętojańska
22.06.2015 WrocLove Fest: Shantel & Bucovina Club Orkestar
20.06.2015 The Dumplings
20.06.2015 The Dumplings
18.06.2015 Sarakina Balkan Band
14.06.2015 City Sounds: Kari
14.06.2015 3-0-3 Tango Fusion
10.06.2015 Ethno Jazz Festival: Bassekou Kouyate & Ngoni Ba Foliba
21.05.2015 Percival - Wiedźmin: Wild Hunt Live
20.05.2015 Smolik & Kev Fox
18.05.2015 Ethno Jazz Festival: Fanfare de Transylvanie
15.05.2015 Red Box
15.05.2015 EKT Gdynia
07.05.2015 Robert Kasprzycki
29.04.2015 Friends - Music of Jarek Śmietana
26.04.2015 Pustki
24.04.2015 Mister D.
23.04.2015 Dub Night
23.04.2015 Endy Yden + notopop
22.04.2015 Ethno Jazz Festival: Joao de Sousa & Fado Polaco
21.04.2015 City Sounds: Lari Lu
20.04.2015 Myslovitz
19.04.2015 Kasia Stankiewicz
17.04.2015 The Exploited
16.04.2015 Karolina Czarnecka
15.04.2015 Ethno Jazz Festival: Kroke
12.04.2015 Kasia Wilk
11.04.2015 Alex Niggemann
10.04.2015 Closterkeller
10.04.2015 Kapela Timingeriu, DJ Dotyk Dźwiękiem
09.04.2015 Źródło - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu
09.04.2015 Hatbreakers
08.04.2015 Świetliki
29.03.2015 Tymon & The Transistors
28.03.2015 Pierwsze urodziny Starego Klasztoru
27.03.2015 Lipali
26.03.2015 WhoMadeWho
25.03.2015 Red Box - KONCERT PRZENIESIONY
24.03.2015 Ethno Jazz Festival: Motion Trio
22.03.2015 Ethno Jazz Festival: Huun Huur Tu
22.03.2015 Ethno Jazz Festival: Magdalena Lechowska & Aire Andaluz
21.03.2015 Bob One & Bas Tajpan,Ras Luta & Junior Stress & Kuba 1200, Rogal Salut, Tun Up Sound
20.03.2015 Fisz Emade Tworzywo
18.03.2015 Ethno Jazz Festival: Audiofeels
13.03.2015 Sebastian Riedel & Cree
12.03.2015 Percival Schuttenbach
10.03.2015 City Sounds: Olivier Heim
07.03.2015 Liroy & SteamLove
06.03.2015 Maja Koman Unplugged
05.03.2015 Hunter
04.03.2015 Piotr Nalepa Breakout Tour
03.03.2015 Panny Wyklęte
25.02.2015 Looptroop Rockers
03.11.2014 Robert Glasper Experiment
22.10.2014 Taylor McFerrin