menu
Afro Kolektyw Koncert 2012

Afro KolektywWykonawcy: Afro Kolektyw
Miejsce: Chorzów, Leśniczówka
Data: 16.11.2012
Początek: 20:00
Bilety: w przedsprzedaży: 15 zł, w dniu koncertu: 20 zł
 

OPIS

Jesienna trasa Afro Kolektywu to poprawiny po koncertach promocyjnych albumu "Piosenki po polsku" z początku roku. I tym razem poza kompozycjami z najnowszego albumu będzie można zapewne usłyszeć także wcześniejsze przeboje kapeli.

Oto co o albumie "Piosenki po polsku" pisał nasz recenzent:

"Jako fan zespołu od lat nie pamiętam już ilu, jestem zawiedziony artystyczną drogą obraną przez Afro Kolektyw. Oni nie są już afro, są już tylko kolektywem. Chociaż przyznam uczciwie, już jako dziennikarz, grają z klasą i na poziomie.

Pierwszy kawałek z płyty, ironiczne tekstowo i funkowo zagrane "Nasza doskonałość", trochę oszukuje względem całości. Rodzi bowiem nadzieję, że "Piosenki po polsku" będą naturalnym przedłużeniem poprzednich dokonań grupy. Szczypta hip-hopu, czarny groove i przewrotny humor. Dalej, ale nie napiszę "niestety", jest już inaczej. Sprawdziły się prasowe pogłoski i Afro Kolektyw rzeczywiście idzie w stronę piosenkową, odnosząc się do tradycji
The Beatles i przyjemnego pop-rocka lat 60. "Materiały organizatora/Serwis Barock nie ponosi odpowiedzialności za treści nadesłane.

GALERIA