menu
Artur Andrus i jego goście Koncert 2020

Artur Andrus i jego gościeMiejsce: Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
Data: 12.12.2020
Wstęp od: 01:00 Początek: 17:00
Bilety: 100 - 170 zł

Kup bilet
 

OPIS

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż oczekiwane przez publiczność  utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Artur Andrus zaprosił do współpracy także kilku znakomitych gości. Na scenie wspólnie z artystą wystąpią: Joanna Kołaczkowska, Dorota Miśkiewicz i Kuba Badach!Część utworów zostanie zaprezentowana w zupełnie nowych aranżacjach. Artur Andrus pojawi się bowiem na scenie w towarzystwie orkiestry smyczkowej pod batutą Andrzeja Borzyma Jr. Nowe opracowania łączą brzmienia zespołu Artura Andrusa z brzmieniem orkiestry.


Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami i anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać!


Arturowi Andrusowi towarzyszy zespół w składzie:


Wojciech Stec – gitara
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Paweł Żejmo – perkusja
Piotr Wrombel - fortepiankoncert Artur Andrus i jego goście, koncert Artur Andrus i jego goście 2020, Artur Andrus i jego goście w Polsce, Artur Andrus i jego goście w Polsce 2020, Artur Andrus i jego goście w Polsce bilety, Artur Andrus i jego goście w Polsce 2020 bilety, koncert Artur Andrus i jego goście kup bilet, koncert Artur Andrus i jego goście 2020 kup bilet

Materiały organizatora/Serwis Barock nie ponosi odpowiedzialności za treści nadesłane.