menu
KęKę Warszawa Koncert 2017

KęKę WarszawaWykonawcy: Kękę
Miejsce: WARSZAWA, Proxima
Data: 05.01.2017
Wstęp od: 01:00 Początek: 20:00
Bilety: 39.0 zł
 

OPIS

Live2Listen i Bashesh zapraszają 5 stycznia do Klub Proxima na koncert KęKę Radom!Krążek "Trzecie Rzeczy" ukazał się 16.09.2016 r. 
Błyskawicznie osiągnął status złotej płyty, a następnie platynowej!


Premierowy koncert płyty “Trzecie rzeczy” w Warszawie okazał się olbrzymim sukcesem, dlatego musimy to powtórzyć.


KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę. Po sukcesie pierwszej płyty, która uzyskała status złotej i ponad dwunastu miesiącach w trasie, wrócił z kolejnym albumem, który już po miesiącu okrył się złotem, a po 30 tyg na liście Olis zdobyły platynę. „Nowe Rzeczy“ to opowieść o wychodzeniu z nałogu i uczeniu się na nowo, jak ogarnąć codzienność. KęKę nie pouczał, choć mówi o sprawach ważnych swoim niezmiennie szorstkim, dosadnym i nieubarwionym frazesami językiem. Na płycie nie brakowało jednak lżejszych tematów. Za muzykę odpowiedzialni byli: Uraz, Lanek, SherlOck, DonDe, Matheo, MilionBeats, Pawbeats, Johnny Beats.


więcej info:


Live2listen
https://web.facebook.com/live2listen/


KęKę
https://web.facebook.com/RadomKeKe/


Bashesh
https://web.facebook.com/bashesh/


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl Materiały organizatora/Serwis Barock nie ponosi odpowiedzialności za treści nadesłane.