menu
Paluch - Lublin Koncert 2019

Paluch - LublinWykonawcy: Paluch
Miejsce: Lublin, Klub Graffiti
Data: 01.02.2019
Wstęp od: 01:00 Początek: 20:00
Bilety: 35.0 zł
 

OPIS

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Graffiti z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „Czerwony Dywan“, który odbędzie się 1 lutego!Start: 20:00
Miejsce: Klub Graffiti, Lublin 
Bilety: od 35 zł


Przedsprzedaż: biletomat.pl


Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. 
Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png


Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.
Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.
Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.


Czerwony Dywan to trzynasty solowy album Palucha. Krążek zaledwie trzy tygodnie po premierze okrył się podwójną platyną! Lirycznie w dużej mierze album skupia się na świecie showbiznesu i wszechobecnej potrzebie atencji, która występuje już nie tylko wśród kolegów z branży ale dotyczy całego dzisiejszego pokolenia. Nie zabraknie jednak lżejszych numerów takich singlowa "Spłata" na bicie Julasa czy osiedlowych bengerów jak teledyskowy "Mój Kościół" produkcji APmg.


Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy:
https://www.facebook.com/groups/2019020035044470/


Więcej informacji:


https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/PaluchOfficial
www.bashesh.com


Zamów bilety już teraz na Biletomat.plMateriały organizatora/Serwis Barock nie ponosi odpowiedzialności za treści nadesłane.