Newsy
Seafret fot. Archiwum

Seafret fot. Archiwum

Magnetyczny numer Seafret

17 lutego 2020, 10:55, informacja nadesłana, dd

Brytyjski duet Seafret wypuścił singel "Magnetic".

"Magnetic" to ostatni już singel wypuszczony przed premierą nadchodzącego albumu "Most Of Us Are Strangers", który ukaże się dokładnie za miesiąc - 13 marca.

Teledysk do "Magnetic" został wyreżyserowany przez stałego współpracownika Seafret – Stuarta Alexandra.

- Chcieliśmy stworzyć coś, do czego ludzie mogliby poskakać i się rozluźnić. "Magnetic" to właśnie ten kawałek - mówią Seafret. - Przy jego pisaniu i nagrywaniu mieliśmy mnóstwo zabawy – wspięliśmy się na wyżyny swojej kreatywności, dając z siebie wszystko. Znacznie różni się on od poprzedniego materiału, ale nie boimy się próbować nowych stylów i jeśli się Wam podoba, to czemu nie. Inspiracją było uczucie, które powstaje, gdy zaczynamy się w kimś zakochiwać. To uczucie, kiedy wiemy, że już nie ma przed nim ucieczki. Jest zarówno wspaniałe i przerażające, a Ty wiesz, że nie ma jak się przed nim schować. Jesteśmy naprawdę dumni z tego kawałka i mamy nadzieję, że wam też przypadnie do gustu.

Zespół, w skład którego wchodzą Jack Sedman i Harry Draper, zapowiada dużą trasę koncertową w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym również w Polsce. Będzie to okazja do poznania na żywo materiału z nadchodzącej płyty ‘Most Of Us Are Strangers’.

Seafret wystąpią 26 maja 2020 roku w krakowskim Klub Kwadrat i 27 maja w poznańskim klubie Tama. 
 
 

Dodaj komentarz

Autor:
Komentarz:

Przepisz tekst z obrazka:
Newsy powiązane