2 Chainz rządzi światem z Arianą Grande

11 marca 2019
ok. 1 minuta czytania

„Rule the World” pochodzi z piątego albumu rapera, „Rap or Go to the League”. W teledysku zrealizowanym przez Sebastiana Sdaiguiego woklistka i raper występują w jazzowym klubie z Los Angeles.

Na płycie „Rap or Go to the League”, która ukazała się 1 marca gościnnie pojawili się też Kendrick Lamar, Travis Scott, Chance the Rapper, Lil Wayne czy Kodak Black

Tauheed Epps, jak naprawdę nazywa się 2 Chainz, to raper i laureat Grammy z Georgii. Jego poprzedni longplay to „Pretty Girls Like Trap Music” z czerwca 2017 roku. W lutym 2018 wypuścił EP-kę „The Play Don’t Care Who Makes It”.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem „Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem „Problem” zestaw „My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, „Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu „Piękna i bestia”. Jej czwarty album „Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Płyta „Thank U, Next” wyszła 8 lutego 2019 roku.

Ariana Grande wystąpi w Tauron Arena Kraków 9 września 2019 roku.