30 Seconds To Mars bez gitarzysty

12 czerwca 2018
ok. 1 minuta czytania

30 Second To Mars od pewnego czasu koncertowali bez gitarzysty więc zaczęły pojawiać się plotki dotyczące odejścia muzyka. Tomo Miličević postanowił przeciąć spekulacje wydając oświadczenie w tej sprawie.

– Nie wiem jak wytłumaczyć tę decyzję tak naprawdę – napisał Tomo Miličević. – Ale uwierzcie mi to najlepsza decyzja dla mnie i dla zespołu.

Całe oświadczenie muzyka można zobaczyć poniżej.

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Miličević, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany „A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. „A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku.

Lider kapeli, Jared Leto, to także znakomity aktor. Na koncie ma Oscara za rolę w dramacie „Witaj w klubie”, a ostatnio można go było oglądać w produkcji science fiction „Blade Runner 2049”.