„31” Roba Zombie nie tylko dla dorosłych

7 stycznia 2016
ok. 1 minuta czytania

Horror początkowo uzyskał w USA kategorię NC-17, która zakazuje wpuszczania na seans osób do lat 17 włącznie. Nie podobało się to twórcy, więc trzykrotnie poprawiał obraz i w końcu obniżono kategorię do R. W ten sposób „31” oglądać będą mogli widzowie poniżej 17. roku życia w towarzystwie rodzica lub dorosłego opiekuna.

Pod tym adresem można zobaczyć plakat.

– To opowieść o pięciu osobach porywanych przez pięć dni poprzedzających Halloween i przetrzymywanych w miejscu zwanym Murder World – wyjaśnił artysta. – Aby przetrwać muszą zagrać w pełną przemocy grę zwaną… 31. W 31 nie ma reguł, zasad, granic. Trzeba zabić przeciwnika, nim on zabije ciebie. Jeśli wytrzymasz 12 godzin, jesteś wolny.

W filmie grają Malcolm McDowell, Elizabeth Daily, Meg Foster i Sheri Moon Zombie.

Pieniądze na realizację zebrane zostały dzięki internetowej akcji zbiórki pieniędzy. Obraz zostanie zaprezentowany na Sundance.

Rob Zombie ma na koncie horrory „Halloween” czy „Bękarty diabła”. Ostatnio miał pracować nad serialem o morderstwach dokonanych przez sektę Rodzina, której przywódcą był Charles Manson.

Ostatni studyjny longplay rockmana „Venomous Rat Regeneration Vendor” miał premierę w kwietniu 2013 roku. Kolejny, „The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser”, ma ukazać się w 2016 roku.