5 Seconds of Summer i pogromcy duchów

22 lipca 2016
ok. 1 minuta czytania

Nagranie nosi tytuł „Girls Talk Boys”. – To świetny numer, który doskonale ukazuje, w jakim miejscu jest kapela – zapewnia perkusista Ashton Irwin. – Cieszymy się, że fani mogą sprawdzić, w jakim kierunku zmierzamy.

Wideo zawierające fragmenty filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów” można obejrzeć pod tym adresem.

W nowej wersji obrazu w rolach głównych występują kobiety – Leslie Jones jako Patty Tolan, tropicielka duchów i historyk, Melissa McCarthy jako Abby Yates, naukowiec specjalizująca się w badaniach paranormalnych, specjalistka od pułapek, Kristen Wiig jako Erin Gilbert, fizyk i wojowniczka oraz Kate McKinnon jako Jillian Holtzmann, inżynier nuklearny i ekspert od sprzętu bojowego.

W produkcji pojawiają się również Chrisa Hemswortha (jako sekretarza pań), Andy’ego Garcię (burmistrz Nowego Jorku), Michaela K. Williamsa (Hawkins), Matta Walsha i Neila Caseya (zagra czarny charakter). Z oryginalnej obsady znaleźli się Sigourney Weaver, Annie Potts, Ernie Hudson, Bill Murray i Dan Aykroyd. Za kamerą stanął Paul Feig.

Premiera miała miejsce 15 lipca 2016 roku.

„Ghostbusters: Original Movie Picture Soundtrack” zawiera ponadto nagrania takich wykonawców jak Zayn, Pentatonix, Fall Out Boy and Missy Elliott, Mark Ronson, DMX, Elle King i Jeremih.

Ostatni album 5 Seconds of Summer to „Sounds Good Feels Good”, który ukazał się w październiku 2015 roku.