50 Cent: Lindsay Lohan to striptizerka

13 grudnia 2011
ok. 1 minuta czytania

Aktorka wzięła niedawno udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu \”Playboy\”, za którą otrzymała okrągły milion dolarów. Choć 50 Cent czeka na efekty prac, jego opinia na temat koleżanki z branży jest dość jednoznaczna.

– Milion za rozebranie się to dokładnie to samo, co striptizerki robią każdego dnia, tylko za mniejsze pieniądze – podsumował gwiazdor. – Czy jeśli dadzą ci milion dolarów, zmienia to w jakiś sposób fakt, że właśnie się rozebrałaś? Czy zapłacenie stówy za oglądanie damskiego krocza to coś innego, niż zapłacenie miliona, bo ktoś jest znany? Czy kwota naprawdę ma w takim przypadku znaczenie? Cóż, tak czy inaczej czekam na te zdjęcia. Zawsze chciałem wiedzieć, jak wygląda Lindsay bez majtek.

Dorobek Lindsay Lohan zamyka obraz \”Maczeta\”, który na polskich ekranach zagościł 26 listopada 2010 roku. Jej ostatni longplay to \”A Little More Personal (Raw)\” z grudnia 2005 roku.

Dyskografię 50 Centa zamyka krążek \”Before I Self Destruct\” z listopada 2009 roku, a filmografię – obraz \”Vengeance\”.