50 Cent namawia Cardi B by wróciła do Offseta

11 grudnia 2018
ok. 2 minut czytania

Zaraz po tym jak Cardi B ogłosiła rozstanie z Offsetem, opuszczony raper przyznał, że tęskni za swoją żoną. Teraz na pomoc rzucił się 50 Cent publikując komentarz na Instagramie Cardi B.

– Ładne wdzianko, ale proszę Cię wracaj do domu, do męża – napisał 50 Cent. – Chłopak Cię kocha. Daj sobie spokój z rozwodem.

Interwencja 50 Cent spotkała się z ogromną liczbą komentarzy, w przeważającej mierze pozytywnych.

50 Cent to popularny amerykański raper, aktor i biznesmen. Curtis Jackson, jak naprawdę nazywa się artysta, ma gangsterską przeszłość. W 2000 roku cudem uniknął śmierci, gdy został 9-krotnie postrzelony. Jego talent odkrył Eminem. Debiut 50 Centa, „Get Rich or Die Tryin'” (2003), 6 razy pokrył się platyną, kolejny album – „The Massacre” (2005) – 5 razy. Największe hity Amerykanina to „In da Club”, „Candy Shop” czy „Just a Lil Bit”. Oficjalny muzyczny dorobek 50 Centa zamyka płyta „Animal Ambition” z czerwca 2014 roku.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia.