50 Cent powraca z Post Malone’em

15 kwietnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Fani zapewne ucieszyliby się by się bardzo z nowej wspólnej piosenki 50 Centa i Post Malone’a. Niestety muszą ucieszyć się z nowego teledysku d piosenki, która powstała jeszcze w 2015 roki i trafiła na mikstejp 50 Centa „The Kanan Tape”.

Oficjalny muzyczny dorobek 50 Centa zamyka płyta „Animal Ambition” z czerwca 2014 roku. 50 Cent dużo więcej czasu niż muzyce poświęca ostatnio produkcji telewizyjnej. Niedawno zaangażował się w realizację serialu „Black Mafia Family” dla stacji Starz, z którą hiphopowy twórca zrealizował już cykl „Power”.

Post Malone to muzyk, który bez wahania miesza gatunki, tworząc własne unikatowe brzmienie, równie odurzające co świeże. Udowodnił to swym debiutanckim albumem „Stoney” (2016), który w USA zdobył status podwójnej platyny. Post Malone pokazał, że potrafi upichcić muzyczny sos na miarę XXI wieku. Longplay „Stoney” dotarł na 1. miejsce zestawienia iTunes Overall Top Albums Chart i znalazł się w top 10 notowania Billboard Top 200. Poprzednie wydawnictwo rapera to „Beerbongs and Bentleys” z kwietnia 2018 roku. Płyta „Hollywood’s Bleeding” ukazała się 6 września 2019 roku.