A Great Big World przed Lindsey Stirling. Zostały ostatnie bilety na koncert

9 października 2014
ok. 2 minut czytania

W roli supportu pojawi się A Great Big World. Pochodzący z Nowego Jorku duet tworzą Ian Axel i Chad Vaccarino. Formacja zasłynęła za sprawą singli „This Is the New Year”, który wykonany został w popularnym serialu „Glee” i „Say Something”, który doczekał się wersji nagranej przez duet z Christiną Aguilerą.

Lindsey Stirling jest skrzypaczką, tancerką i kompozytorką. Międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2010 roku, w programie „America’s Got Talent”, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Dzięki występom w telewizji, Stirling zdobyła wielu fanów. Choć w programie określano ją mianem „skrzypaczki hiphopowej”, w swojej twórczości sięga po wiele inspiracji – od country po dubstep. Do
niezwykle szybkiego rozwoju jej kariery przyczyniła się również jej aktywność w internecie i regularnie uaktualniany kanał w serwisie YouTube. We wrześniu 2012 roku wydała debiutancki album – „Lindsey Stirling”. Sukces tej płyty oraz rosnąca popularność artystki w Stanach Zjednoczonych i Europie spowodowały, że zainteresował się nią management Lady Gagi (Atom
Factory). Na początku 2014 roku płyta „Lindsey Stirling” pokryła się złotem również w Polsce. W maju na rynku ukazał się drugi album tryskającej energią skrzypaczki. Najnowsza płyta – „Shatter Me” – to charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i futurystycznej elektroniki ze światem animacji i baletu.

Oto harmonogram koncertu:

18:00 otwarcie drzwi
20:00 A Great Big World
21:00 Lindsey Stirling

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety na ten występ.

Wejściówki dostępne są na stronach Go-ahead.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.