A Perfect Circle prezentuje „Disillusioned”

9 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

20 kwietnia ukaże się długo oczekiwany, pierwszy od 2004 roku krążek formacji A Perfect Circle „Eat The Elephant”. Do tej pory zespół zaprezentował światu trzy nowe utwory, a do jednego z nich, kompozycji „Disillusioned”, powstało właśnie wideo. Klip w reżyserii Alexa Howarda można obejrzeć poniżej.

Premiera teledysku zbiega się z ukazaniem się limitowanego, 10-calowego singla, na którym znajdują się utwory „The Doomed” i „Disillusioned”.

– „Eat The Elephant” to nastrojowy i delikatny portret zespołu, który dorósł i nagrał płytę ukazującą, w jakim miejscu są teraz – napisał dziennikarz magazynu Rolling Stone o nowej płycie A Perfect Circle. Z kolei Kerrang wieszczy, że to „przyszły klasyk”.

Oto tracklista „Eat The Elephant”
1.Eat The Elephant
2.Disillusioned
3.The Contrarian
4.The Doomed
5.So Long, And Thanks For All The Fish
6.TalkTalk
7.By And Down The River
8.Delicious
9.DLB
10.Hourglass
11.Feathers
12.Get The Lead Out

Obecny skład A Perfect Circle tworzą Maynard James Keenan (Tool, Puscifer), Billy Howerdel (Ashes Divide), James Iha (Tinted Windows, Smashing Pumpkins), Jeff Friedl (Puscifer, The Beta Machine) i Matt McJunkins (Eagles of Death Metal, The Beta Machine).

„Eat The Elephant” będzie dostępny w różnych formatach; jako CD, w formie elektronicznej, na podwójnym, 180 gramowym vinylu oraz w ekskluzywnym boxie.