A$AP Ferg, Young Thug i Freddie Gibbs przedstawiają „Old English”

1 lipca 2014
ok. 1 minuta czytania

Kawałek nosi tytuł „Old English”. Numer nagrali wspólnie A$AP Ferg, Young Thug oraz Freddie Gibbs. Za produkcję odpowiadają Salva i Nick Hook. Z utworem można zapoznać się pod tym adresem.

„Old English” trafi na składankę „Mass Appeal Compilation Vol. 1”, którą wydaje wytwórnia Nasa – Mass Appeal. Album ukaże się 2 września. Na płycie pojawią się także Pusha T, Juicy J, Pimp C, YG i Mac Miller oraz nowi artyści: Boldy James, Fashawn i Bishop Nehru.

A$AP Ferg jest członkiem nowojorskiej formacji A$AP Mob. W najbliższym czasie ma ukazać się debiutancki album zespołu, „L.O.R.D.”. Wydawnictwo promuje singel „Trillmatic”. Solową dyskografię rapera zamyka krążek „Trap Lord”, który miał premierę 20 sierpnia ubiegłego roku.

Young Thug to 22-letni raper, który nagrywał z takimi artystami, jak Gucci Mane, Young Scooter, Rich Homie Quan i Waka Flocka Flame. Young Thug zasłynął singlem „Danny Glover”, który doczekał się już wielu przeróbek.

Freddie Gibbs udziela się na scenie hiphopowej od ponad dziesięciu lat. Dopiero w czerwcu ubiegłego roku ukazał się jednak jego oficjalny, debiutancki longplay, „ESGN”. Artysta wcześniej był ceniony za działalność na scenie niezależnej. W marcu tego roku na sklepowe półki trafiła „Pinata”, czyli wspólne dzieło Gibbsa i Madliba.