A$AP Rocky, Charlie Wilson na płycie Brockhampton

2 kwietnia 2021
ok. 2 minut czytania

Na nowej płycie Brockhampton pojawią się Danny Brown, A$AP Rocky, Charlie Wilson, JPEGMAFIA oraz A$AP FERG.

Zespół Brockhampton wydał dzisiaj utwór \”Count on Me\”, drugi zwiastun nadchodzącego albumu \”Roadrunner: New Light, New Machine\”, którego premiera odbędzie się 9 kwietnia. Poprzednio wydany singiel \”Buzzcut\” (feat. Danny Brown) w entuzjastycznej recenzji w New York Times został nazwany \”wspaniałym chaosem – to opętany, szarpiący nerwy numer który kłania się N.W.A., the Beastie Boys oraz The Pharcyde\”.

Wraz z premierą nowego utworu, Brockhampton zdradzili także szczegóły nowego albumu. Obok wspomnianego już Danny\’ego Browna, na płycie usłyszymy też takich artystów jak A$AP Rocky, Charlie Wilson, JPEGMAFIA oraz A$AP FERG. Nie zabraknie też wkładu debiutantów, takich jak Baird i SoGone SoFlexy, wydających w ramach wytwórni założonej przez Kevina Abstracta i Romila Hemnaniego, Video Store.

Amerykańska grupa, sama określająca się \”hip-hopowym boybandem\”, powstała w 2010 roku jako AliveSinceForever w San Marcos w Teksasie, a w 2014 roku zmieniła nazwę na Brockhampton. Liderem grupy jest Kevin Abstract. Zespół tworzy trzynaście osób, a ich różnorodność odzwierciedla się w tekstach i muzyce – Kevin Abstract, Matt Champion, Merlyn Wood, Dom McLennon, Joba, Bearface Jabari Manwa, Romil Hemnani, Kiko Merley, Henock \”HK\” Sileshi, Ashlan Grey, Roberto Ontenient i Jon Nunes.

Oto tracklista \”Roadrunner: New Light, New Machine\”
1. BUZZCUT (feat. Danny Brown)
2. CHAIN ON (feat. JPEGMAFIA)
3. COUNT ON ME
4. BANKROLL (feat A$AP Rocky and A$AP Ferg)
5. THE LIGHT
6. WINDOWS (feat. SoGone SoFlexy)
7. I’LL TAKE YOU ON (feat. Charlie Wilson)
8. OLD NEWS (feat. Baird)
9. WHAT’S THE OCCASION?
10. WHEN I BALL
11. DON’T SHOOT UP THE PARTY
12. DEAR LORD
13. THE LIGHT PT. II
BONUS (WERSJA CD):
1. ROBERTO’S INTERLUDE
2. JEREMIAH
3. SEX
4. PRESSURE / BOW WOW (feat. ssgkobe)