A$AP Rocky i Skepta na płycie Slowthaia

19 listopada 2020
ok. 1 minuta czytania

\”NHS\” to zapowiedź nowego albumu rapera z Northampton. Drugi krążek zatytułowany \”TYRON\” ukaże się 5 lutego 2021 roku w Method Records. Wcześniej artysta wydał singel \”Feel Away\” z udziałem Jamesa Blake\’a i Mount Kimbie.

– Bądź szczęśliwy i ciesz się z tego co masz – mówi Slowthai. – Mogło być lepiej, ale mogło być też gorzej. Daleko mi do doskonałości, ale podczas tworzenia tego albumu nauczyłem się wiele o sobie i będę nadal starał się być coraz lepszym człowiekiem. Mam nadzieję, że ten album będzie pocieszeniem dla wielu ludzi. Ucz się, rozwijaj, dąż do tego, by być lepszym niż wczoraj.

Oto tracklista albumu \”TYRON\”:
1.45 SMOKE
2.CANCELLED (feat. Skepta)
3.MAZZA (feat. A$AP Rocky)
4.VEX
5.WOT
6.DEAD
7.PLAY WITH FIRE
8.i tried
9.focus
10.terms (feat. Dominic Fike & Denzel Curry)
11.push (feat. Deb Never)
12.nhs
13.feel away (feat. James Blake & Mount Kimbie)
14.adhd

Kiedy slowthai pojawił się na scenie, porównywano go do Sleaford Mods i The Streets, do początków grime\’u. To jednak Tyron Frampton, jak naprawdę nazywa się slowthai, jest dziś rapowym głosem brytyjskiej ulicy numer jeden. Jego debiutancki album \”Nothing Great About Britain\” ukazał się w 2019 roku.

my second album TYRON is available to pre-order now → https://t.co/bGc9LNMZdq https://t.co/jdnMc3uleH pic.twitter.com/afkZIPD7Q1— TYRON (@slowthai) November 19, 2020