A$AP Rocky wspiera Lanę Del Rey

10 lipca 2017
ok. 1 minuta czytania

Razem z hiphopowym twórcą popowa wokalistka nagrała dwa kawałki. Piosenki mamy poznać 12 lipca, na razie jednak można posłuchać fragmentu jednej z nich. Na Instagramie gwiazda zaprezentowała wideo z urywkiem.

Numery promują album „Lust For Life”, który ukaże się 21 lipca. – Cztery pierwsze płyty zrobiłam dla siebie, ale ta jest dla fanów – mówi piosenkarka. – To płyta o tym, dokąd – mam nadzieję – wszyscy zmierzamy.

Materiał ma być zainspirowany muzyką lat 50. i 60. m.in. twórczością Joan Baez. Z nowym krążkiem wokalistka przyjedzie do Polski i 19 sierpnia wystąpi na Kraków Live Festival.

Lana Del Ray zasłynęła singlami „Video Games” i „Born to Die”, które promowały album „Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to „Summertime Sadness”, „National Anthem” i „Dark Paradise”. Ostatnia dotąd płyta Amerykanki, „Honeymoon”, miał premierę we wrześniu 2015 roku.

A$AP Rocky, członek kolektywu A$AP Mob, na koncie ma wydawnictwa „Live. Love. A$AP” (2011), „Long. Live. A$AP” (2013) i „At. Long. Last. A$AP” (2015).