AC/DC ze złotą płytą i muralem w centrum Warszawy

18 grudnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Grafika zaczęła pojawiać się już na początku miesiąca. Na ścianie widać członków zespołu, ale największe wrażenie robi spektakularny, zajmujący 36 metrów kwadratowych neon, wzorowany na tym znajdującym się w limitowanej edycji płyty \”Power Up\”. Specjalną kreację stworzoną z okazji premiery płyty \”Power Up\” będzie można podziwiać w Warszawie przy ulicy Jaworzyńskiej 9 (przy Metrze Politechnika) do końca grudnia. Dla fanów, którzy nie mogą pojawić się w stolicy i zobaczyć muralu na żywo, powstał specjalny film przedstawiający proces jego powstawania.

Ponadto, \”Power Up\” zadebiutował na 1. miejscu list sprzedaży w 18 krajach i zbiera świetne recenzje od fanów i dziennikarzy muzycznych na całym świecie. Od swojej premiery nie spada z listy 10 najlepiej sprzedających się albumów w Polsce, co pozwoliło mu uzyskać status złotej płyty.

Krążek miał premierę 13 listopada 2020 roku. Na albumie nalazło się z 12 utworów, które charakteryzują się legendarnym brzmieniem. Do dwóch z nich (\”Shot In The Dark\” i \”Demon Fire\”) powstały niesamowite teledyski.

AC/DC to jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych naszych czasów. Chyba nie ma osoby, która nigdy nie szalała przy dźwiękach \”Thunderstruck\”, \”Highway to Hell\”, czy \”Back In Black\”.