Adam Driver i Marion Cotillard śpiewają ze Sparks

28 maja 2021
ok. 1 minuta czytania

Utwór nosi tytuł \”So May We Start\”. Nagranie zapowiada nachodzący film \”Anette\”, do którego scenariusz napisali muzycy Sparks, czyli Ron Mael i Russell Mael.

Bohaterem obrazu jest standupowy komik oraz operowa diwa, którzy przeżywają wzloty i upadki w swoim małżeństwie, odkrywając niezwykły talent córki. W rolach głównych występują Adam Driver, Marion Cotillard i Simon Helberg. Za reżyserię odpowiada Leos Carax. Premiera planowana jest na 6 lipca.

Z kolei 18 czerwca ukaże się dokument o zespole Sparks, \”The Sparks Brothers\”, który nakręcił Edgar Wright (\”Baby Driver\”).

Zespół Sparks tworzą bracia Ron i Russell Maelowie. Wśród najpopularniejszych utworów duetu znajdują się \”This Town Ain\’t Big Enough for Both of Us\”, \”The Number One Song in Heaven\” czy \”When Do I Get To Sing My Way\”, a ich najważniejsze albumy to \”Lil\' Beethoven\” i \”Hello Young Lovers\”. W czerwcu 2015 roku duet wydał wspólną płytę z grupą Franz Ferdinand pod szyldem FFS. Ich ostatni longplay to \”A Steady Drip, Drip, Drip\” z września 2020 roku.