Adam Lambert nigdy nie zamyka oczu i gra z Queen

13 kwietnia 2012
ok. 1 minuta czytania

Wyprodukowany przez Brono Marsa i Dr. Luke’a kawałek nosi tyutuł „Never Close Our Eyes”. W wersji cyfrowej singel będzie dostępny dla wszystkich Glamberts (tak o sobie mówią fani Lamberta) 17 kwietnia, pod warunkiem, że w cyfrowym sklepie iTunes złożą zamówienie na przedsprzedaż wersji deluxe albumu „Trespassing”. Piosenki można posłuchać pod tym adresem.

Premiery krążka w wersji standard i niskiej cenie oraz wersji deluxe z dodatkowym materiałem spodziewać można się już 15 maja. Wcześniej fani mieli już okazję poznać pochodzące z wydawnictwa nagranie „Better Than I Know Myself”. Klip do kawałka można obejrzeć pod tym adresem.

Jednocześnie wokalista zapowiedział koncerty z członkami zespołu Queen. Brian May oraz Roger Taylor z towarzyszeniem Lamberta mieli zagrać na brytyjskim Sonisphere. Imprezę odwołano, muzycy jednak nadal wystąpią razem. Będzie można ich zobaczyć 11 i 12 czerwca w londyńskim HMV Hammersmith Apollo. – Nie mogę się doczekać, kiedy przybędę do Londynu, by dać z Queen te niesamowite show – podkreśla Adam.

Oto lista utworów wersji podstawowej „Trespassing”:

„Trespassing”
„Cuckoo”
„Shady”
„Never Close Our Eyes”
„Kickin In”
„Naked Love”
„Pop That Lock”
„Better Than I Know Myself”
„Broken English”
„Underneath”
„Chokehold”
„Outlaws of Love”

Lambert zadebiutował w listopadzie 2009 roku longplayem „For Your Entertainment”.