Adam Levine w pralni chemicznej w klipie Big Boia

18 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

W fabularyzowanym klipie Big Boi przychodzi do pralni chemicznej po swoje ubrania. Niestety, trafia na niezbyt rozgarniętego pracownika, którego gra Adam Levine. Co dzieje się dalej, zobaczcie pod tym adresem.

„Mic Jack” zapowiada longplay „Boomiverse”, który Big Boi wypuści 16 czerwca. Na płycie ma pojawić się więcej gości, choćby Gucci Mane, CeeLo Green, a spośród producentów Dr. Luke, Scott Storch, DJ Dahi, Organized Noize. Big Boi wykorzysta też wokale nieżyjącego już Pimp C.

Hiphopowy duet OutKast, który Big Boi współtworzy z André 3000, w 2014 roku świętował 20-lecie studyjnego debiutu („Southernplayalisticadillacmuzik” 1994).

Na solowy dorobek Big Boia składają się płyty „Sir Lucious Left Foot: The Son of Chico Dusty” z 2010 i „Vicious Lies And Dangerous Rumors” z 2012 roku. Muzyk wydał też z projektem Phantogram longplay „Big Grams” (2015).

Zespół Maroon 5 zdobył fanów chwytliwym brzmieniem, pobudzającym wokalem i charakterystycznymi rytmami. Grupa do tej pory sprzedała ponad 20 milionów płyt na całym świecie.