Adam Sandler w klipie z Jennifer Hudson

8 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Bohaterem jest tytułowy Sandy Wexler (Adam Sandler), menedżer pracujący w Los Angeles. Mężczyzna zajmuje się głównie ekscentrycznymi klientami, próbującymi przebić się w show-biznesie. Pewnego dnia zakochuje się w nowej klientce, wyjątkowo uzdolnionej wokalistce, Courtney Clarke (Jennifer Hudson).

Do produkcji Netfliksa powstała przynajmniej jedna oryginalna piosenka, którą śpiewa Jennifer Hudson, a napisał Babyface. Do utworu powstał teledysk nawiązujący do muzycznego obrazu. Wideo można obejrzeć tutaj.

W obsadzie znaleźli się również Kevin James, Terry Crews, Lamorne Morris, Nick Swardson, Rob Schneider, Jane Seymour, Aaron Neville i Arsenio Hall.

Premierę wyznaczono na 14 kwietnia. Za kamerą stanął Steven Brill. Autorami scenariusza są Paul Sado, Dan Bulla i Adam Sandler.

Jennifer Hudson, laureatkę Oscara za rolę w „Dreamgirls”, można było ostatnio podziwiać w obrazach „Black Nativity” i „Lullaby” czy serialu „Imperium”. Dorobek muzyczny Amerykanki zamyka longplay „JHUD” z września 2014 roku.