Adele chce zamieszkać w Anglii

10 lipca 2017
ok. 1 minuta czytania

Angielka najwyraźniej zatęskniła za domem. Gwiazda zamierza porzucić swoją posiadłość w Beverly Hills i razem z mężem oraz 4-letnim synem Angelo przeprowadzić się do stolicy Wielkiej Brytanii. – Los Angeles to nie do końca miejsce dla Adele – wyjaśnia informator. – W Londynie ma rodzinę i najbliższych przyjaciół, a to dla mniej ważne.

Przypomnijmy, że gwiazda niedawno odwołała dwa koncerty właśnie w Londynie. Wokalistka była na finiszu obejmującej 123 koncerty trasy, gdy zawiodły mocno nadwyrężone struny głosowe i musiała zrezygnować z dwóch występów w rodzinnym mieście.

Adele ma na koncie trzy długogrające krążki „19” (2008), „21” (2011) i „25” (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek „25” kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój „Skyfall” do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.