Agata Kulesza oraz Natalia Szroeder ratują magię świąt

29 listopada 2018
ok. 2 minut czytania

W świecie rządzonym przez czary, Gerda (debiutująca w dubbingu Natalia Szroeder) jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu (Agata Kulesza).

Współtwórca „Shreka”, „Pięknej i Bestii”, „Toy Story” i „Dawno temu z trawie”, Robert Lence, przygotował kolejne spotkanie z bohaterami przebojowej serii filmów animowanych, opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. Kontynuacja ukochanego przez polskich widzów cyklu „Królowa śniegu” to wartka akcja, humor, mądry scenariusz i galerię wyjątkowych postaci. Zapowiedź animacji można obejrzeć poniżej. Do kin produkcja „Królowa Śniegu: po drugiej stronie lustra” trafi 21 grudnia.

Natalia Szroeder to polska piosenkarka i prezenterska telewizyjna. Jej singel „Lustra” dwukrotnie pokrył się platyną. Na koncie ma ponadto przeboje „Domek z kart” i „Powietrze”. Jej debiutancka płyta „Natinterpretacje” ukazała się w październiku 2016 roku.

Agata Kulesza jest jedną z topowych polskich aktorek. Uznanie przyniosły jej role w obrazach „Róża”, „Ida”, „Jestem mordercą” czy „Sala samobójców”. Ponadto znana jest z produkcji „Zimna wojna”, „Moje córki krowy”, „Rodzinka.pl”, „Krew z krwi” czy „Pułapka”.