Agnes widzi wszystko wyraźnie

26 maja 2021
ok. 1 minuta czytania

Agnes ma na koncie ponad 120 milionów streamów na całym świecie oraz 1,2 miliona miesięcznych słuchaczy w Spotify. W ciągu ostatniego roku wydała kilka nowych singli, w tym \”Nothing Can Compare\”, \”Goodlife\” i \”Fngers Crossed\”. Ten ostatni był pierwszą zapowiedzią nadchodzącego albumu artystki. Utwór przez 9 miesięcy z rzędu (!) był numerem jeden w radiach w Szwecji i ma już ponad 10 milionów streamów.

– Piosenka opowiada o przechodzeniu przez ogień i ból, gdy twoje życie wywraca się do góry nogami – mówi Agnes o \”24 Hours\”. – Czasami musi wydarzyć się coś ekstremalnego, byśmy mogli się przebudzić i zobaczyć wszystko wyraźnie. To moment, w którym otwierają się niedostępne wcześniej dni, a ty możesz iść do przodu.

Wielbiciele popu z całego świata pamiętają Agnes za sprawą dance-popowego klasyka \”Release Me\”, który zdominował parkiety w 2009 roku. Świetnie przyjęty przez krytykę i fanów album \”Veritas\” ukazał się w 2012 roku. W ciągu kolejnych lat Agnes wycofała się z życia publicznego, by spędzić trochę czasu na poszukiwanie nowych inspiracji. Artystka opisuje ten czas jako poznawanie nieznanego, które dało jej wielkie poczucie wolności i beztroski. Pozwoliło jej też skupić się na euforii tu i teraz, którą można odnaleźć na parkiecie. – Na dancefloorze wszyscy są równi. Liczy się bieżący moment. Po prostu jesteś. Nie ma złego i dobrego.