Agnieszka Chylińska pierwsza zagra w „The Sims 3”

14 kwietnia 2009
ok. 1 minuta czytania

Agnieszka Chylińska jest wielką fanką serii. Przygodę z grami symulacyjnymi, tworzonymi przez wizjonera Willa Wrighta, wokalistka zaczęła w 2000 roku wraz z premierą pierwszej części. Współpracowała też z Electronic Arts w 2004 roku, przy premierze drugiej części gry. Jej postać została odwzorowana w „The Sims 2” – gracze mogli pobrać z internetu awatar artystki. Będzie też ważną postacią w świecie „The Sims 3”. Jako pierwsza osoba w Polsce przetestuje grę i podzieli się wrażeniami ze społecznością graczy.

– Gra „The Sims”, w którą gram z powodzeniem od momentu pojawienia się jej pierwszej odsłony w 2000 roku to moje drugie życie. Świat Simów to dla mnie fantastyczna przygoda, która pozwala mi pamiętać o tym, że wciąż mimo upływającego czasu zachowałam w sobie zwariowane dziecko – powiedziała Agnieszka Chylińska. – Cieszę się, że Electronic Arts zaproponowało mi bycie ambasadorem gry w Polsce. To ukoronowanie mojej drogi, jako wiernego gracza.

Polska jest jednym z największych krajów w Europie, jeżeli chodzi o liczbę graczy w The Sims. Ta symulacja życia ma w naszym kraju wielu aktywnych fanów, gromadzących się w społecznościach internetowych.

Chylińska właśnie pracuje nad nową płytą. W studiu wspomagają ją Bartek Królik i Marek Piotrowski, niegdyś związani z Sistars, obecnie działający pod szyldem Plan B.

Ostatnia pozycja w dorobku charyzmatycznej gwiazdy to wydawnictwo „Winna” z 2004 roku.