Agnieszka Chylińska śpiewa dla disco robaczków

14 maja 2010
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka zaśpiewała polską wersję nieśmiertelnego przeboju Glorii Gaynor „I Will Survive”. Klip z utworem zatytułowanym „Ja siłę mam” można zobaczyć pod tym adresem.

W bajce pojawią się Marcin Hycnar w roli Wirującego Bogdana i Tomasz Karolak jako metalowiec-dyskotekowiec Nerwal. Ponadto Barbara Kałużna wystąpi jako Gocha, Jarosław Boberek użyczy głosu Gnojakowi, Anna Mucha będzie wokalistką zespołu Mucha, Zbigniew Wodecki zaprezentuje się w roli zblazowanego gwiazdora estrady Edwarda Czerwia, a debiutująca w dubbingu Ewa Kasprzyk wystąpi jako mama.

Bohaterem produkcji jest dżdżownica Bogdan, który nie może pogodzić się z szarą egzystencją pracownika fabryki kompostu. Pewnego dnia odkrywa w rzeczach taty zakurzoną płytę, odpala gramofon i doznaje olśnienia – jego serce zawsze biło w rytmie disco. Zakłada zespół i wraz z grupą przyjaciół, którzy braki talentu nadrabiają ambicją, zgłasza się do udziału w konkursie wokalnym. Bogdan i jego rozbujane Disco Robaczki – Gocha, Tytus, Nerwal i Kadrowa Danuta – zrobią wszystko, żeby udowodnić jurorom i całemu światu, że… dżdżownice są gorące i nie ma haka na robaka.

Ostatnia płyta Chylińskiej, „Modern Rocking”, ukazała się 23 października 2009 roku