Aksamitny sznur Rity Ory

15 listopada 2018
ok. 1 minuta czytania

Tym razem wokalistka zaprezentowała nieco bardziej melancholijne oblicze. „Velvet Rope” zapowiada drugi studyjny album, „Phoenix”, który trafi do fanów 23 listopada 2018 roku. Wcześniej ukazała się kompozycja „Let You Love Me”.

Rita Ora odbyła właśnie trasę koncertową, doczekała się wielkiego przeboju („Your Song”), zaś liczba odsłuchów jej piosenek w streamingu przekroczyła 1,3 miliarda. Miała okazję nagrać singla z Aviciim („Lonely Together”) oraz współpracować z Liamem Paynem w utworze „For You”, który znalazł się na ścieżce do „Nowego oblicza Greya”. Należy też wspomnieć o hymnie kobiet „Girls” nagranym z Cardi B, Bebe Rexhą i Charli XCX. Wszystkie wymienione przeboje z ostatnich miesięcy znajdą się na zapowiedzianej na listopad płycie „Phoenix”.

– Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo mi zależało na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam – mówi Rita Ora.

Rita sprzedała do tej pory 7 milionów singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta „Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.