Aktor i piosenkarz Justin Timberlake został pisarzem

11 sierpnia 2018
ok. 2 minut czytania

Justin Timberlake oznajmił właśnie, że napisał książkę, która jest zbiorem „anegdot, refleksji i obserwacji o życiu i pracy artysty”.

Książka pod tytułem „Hindsight & All The Things I Can’t See In Front Of Me” trafi do księgarń 30 października nakładem HarperCollins.

Poza przemyśleniami Justina Timberlake’a w publikacji znajda się „setki zdjęć z prywatnego archiwum muzyka od wczesnej młodości aż do czasów współczesnych”

W pisaniu wokalistę wspomagała Sandra Bark, która ma na koncie książki Kat Von D oraz Cameron Diaz.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie. Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek. Album, „Man of the Woods”, miał premierę 2 lutego 2018 roku.

Justin Timberlake w ostatnich latach angażuje się też w przedsięwzięcia aktorskie. Wkrótce pojawi się na planie filmu „Spinning Gold”, którego bohaterem będzie Neil Bogart, twórca Casablanca Records.