Aktor z „Artystów” w „Miłostkach” Darii Zawiałow

3 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

– Ten utwór jest zaproszeniem do zagłębienia się w album, jest zamglony, jego brudne gitary budzą niepokój – mówi artystka. – Cała kompozycja połączona została z listem bezradnej dziewczyny, która nie ma sił zaufać ponownie. Adresat to mężczyzna, który ma dość trywialne podejście do relacji damsko-męskich – traktuje dziewczynę jak kolejną z rzędu miłostkę. Tytuł utworu brzmi zwiewnie i lekko, więc stanowi pewną przeciwwagę do samej warstwy muzycznej, która jest dość mroczna.

Klip wyreżyserował Karol Łakomiec. W roli pary pojawiają się właśnie Daria i Tomasz Nosiński. Z efektem można zapoznać się tutaj.

Piosenka pochodzi z albumu „A kysz!”, którą Zawiałow wydała w marcu 2017 roku. Płytę promowały już wcześniej single „Malinowy Chruśniak” i „Kundel bury”.

Daria Zawiałow to pewna siebie młoda artystka z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów. Dokładnie wie, w jakim kierunku muzycznym chce zmierzać. Śmiało można ją zamieścić wśród najciekawszych odkryć polskiej sceny alternatywnej.

Tomasz Nosiński przed „Artystami” wystąpił m.in. w filmach „Doktor Faustus” i „Sandland”.