Aktor z „Dziewczyn” w teledysku MGMT

12 grudnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Po nagraniu tytułowym doczekaliśmy się kawałka „When You Die”. Wideo do piosenki nakręcili Hallie Cooper-Novack i Mike Burakoff. Do współpracy przy klipie muzycy zaprosili znanego z serialu „Dziewczyny” Aleksa Karpovsky’ego. Aktor wciela się w teledysku w magika, który swymi sztuczkami niekoniecznie wywołuje zachwyt publiczności. W filmiku dzieją się też inne, niezwykłe rzeczy, co warto sprawdzić na własne oczy poniżej.

Za produkcję materiału na albumie „Little Dark Age” odpowiadają Patrick Wimberly (Chairlift, Kelela, Blood Orange) oraz stały współpracownik MGMT, Dave Fridmann (Flaming Lips, Spoon, Tame Impala). Premiera planowana jest na luty 2018 roku.

Grający psychodelicznego rocka duet zadebiutował w styczniu 2008 roku longplayem „Oracular Spectacular”. Z wydawnictwa pochodzą przeboje „Time to Pretend”, „Electric Feel” i „Kids”. W kwietniu 2010 roku grupa wydała drugą płytę „Congratulations”, na którą trafił bardziej gitarowy, progresywny materiał. Ostatnie wydawnictwo Amerykanów to imienny album z 2013 roku.

Alex Karpovsky w serialu „Dziewczyny” grał Raya Ploshansky’ego. Ostatnio zajęty był przy filmach „Rosy”, „You Can Choose Your Family” i „The Front Runner”.