Aktor z „Tabu” w domu wariatów z Kasabian

30 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Nakręcony w Londynie i wyreżyserowany przez W.I.Z obraz, jak zwykle w przypadku Kasabian, w przewrotny i zabawny sposób pokazuje, czym jest miłość do wariata. Akcja rozgrywa się w przedziwnym domu wariatów. Poza muzykami Kasbian, jego pacjentami są komik, aktor i muzyk Noel Fielding („Technicy-magicy”) oraz aktor Stephen Graham („Tabu”, „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”). Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Singel zapowiada album „For Crying Out Loud”, który ukaże się 28 kwietnia. Autorem wszystkich 12 kompozycji jest Sergio Pizzorno (gitarzysta i drugi wokalista zespołu). Płyta dostępna będzie w serwisach cyfrowych oraz na nośniku CD i winylu. Dodatkowo, dostępna będzie także kolekcjonerska, dwupłytowa wersja CD Deluxe.

Oto tracklista:
1. Ill Ray (The King)
2. You’re In Love With A Psycho
3. TwentyFourSeven
4. Good Fight
5. Wasted
6. Come Back Kid
7. The Party Never Ends
8. Are You Looking For Action
9. All Through The Night
10. Sixteen Blocks
11. Bless This Acid House
12. Put Your Life On It

Kasabian istnieją od 1997 roku, ale swój imienny debiut wydali dopiero w 2004. Krążek trzykrotnie pokrył się platyną w Wielkiej Brytanii. Nieco gorszy wynik sprzedaży – „tylko” podwójną platynę – miały dwa kolejne studyjne wydawnictwa „Empire” i „West Ryder Pauper Lunatic Asylum”. W dorobku bandu są jeszcze dwie płyty „Velociraptor!” i ostatnia, pochodząca z 2014 roku „48:13”. Największym przebojem kapeli pozostaje „Fire”. Na koncie mają nagrody magazynów „NME”, „Q” czy „Mojo”, a także statuetkę Brit.