Alessia Cara na przejażdżce z Zeddem

19 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Kawałek DJ-a i popowej wokalistki utrzymany jest w stylu funky/EDM i wyróżnia się krystalicznym, ciepłym głosem Kanadyjki. – Sądzę, że ten numer jest dokładnie po środku mojego i jej muzycznego klimatu – mówi Zedd. – I to jest w tym najlepsze.

Do nagrania powstał teledysk, w którym widzimy artystów na przykład na przejażdżce kabrioletem. Za reżyserię odpowiada Tim Mattia, który wcześniej pracował z Halsey czy The 1975. Wideo można obejrzeć na YouTube.

Alessia Cara zajęła drugie miejsce w plebiscycie BBC Sound of 2016. Swój debiutancki longplay, „Know-It-All”, Kanadyjka wydała w listopadzie 2015 roku (w Polsce ukazał się 11 marca 2016). Z krążka pochodzą single „Here” z samplami „Ike’s Rap 2” Isaaca Hayesa i „Wild Things”. Nagrała też piosenkę „How Far I’ll Go” do animacji „Vaiana: Skarb oceanu”.

Zedd to urodzony w Rosji, pochodzący z Niemiec producent muzyki elektronicznej. Na koncie ma współpracę z Seleną Gomez czy Keshą. Za utwór „Clarity” z udziałem Foxes otrzymał Grammy. Dotąd wydał dwie płyty „Clarity” (2012) i „True Colors” (2015).