Alicja Majewska mówi, że wszystko może się stać

20 października 2016
ok. 1 minuta czytania

„Wszystko może się stać” to tytułowy utwór promujący nowy album Alicji Majewskiej, który ukazał się 14 października. – Dziewiętnaście lat temu wydałam poprzednią z premierowymi piosenkami – mówi wokalistka. – Dziewiętnaście lat minęło. Bardzo dużo koncertuję, mam duży repertuar i świadomość, że drugiego „Żagla” już nie wypromuję. Jednak co jakiś czas budziło się we mnie przekonanie, że powinnam nagrać coś nowego.

Reżyserem teledysku do piosenki „Wszystko może się stać” jest Michał Pawliszewski, a produkcją zajęła się grupa Pascal Production. Wideo można obejrzeć tutaj.

Włodzimierz Korcz napisał na płytę wszystkie piosenki. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in. : Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.

Alicja Majewska to jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki. Zadebiutowała w 1968 na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Jej poprzedni album z oryginalnym materiałem to „Świat w kolorze nadziei” z 1997 roku.