Alkohol, używki i wyuzdane kobiety na imprezie u Zayna

21 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

„Still Got Time” jest pierwszym nagraniem byłego członka One Direction od czasu „I Don’t Wanna Live Forever”, duetu z Taylor Swift do filmu „Ciemniejsza strona Graya”. Na razie nie wiadomo, czy piosenka zapowiadać będzie drugi solowy album wokalisty.

W wideo widzimy imprezujących ludzi. Nie brakuje tu zmysłowych scen, erotycznych ujęć oraz rozmaitych używek. Całość stylizowana jest na nagrania VHS. Teledysk, który można podsumować hasłem „sex, drugs and pop” można obejrzeć tutaj.

Zayn zdobył rozgłos za sprawą brytyjskiego „X-Factora”, gdzie trafił jako solista. W trakcie programu z jego udziałem powołano do życia zespół One Direction, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Ich płyty rozeszły się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy, a trasa „Where We Are” przyniosła w 2014 roku 282 miliony dolarów zysku. W marcu 2015 roku Anglik ogłosił, iż odchodzi z One Direction. Jego solowy debiut, „Mind of Mine”, trafił do sprzedaży 25 marca 2016 roku, a promował go przebój „Pillowtalk”.

PartyNextDoor ostatnio na brak ofert współpracy narzekać nie może. Gościł w piosenkach Major Lazer i Nicki Minaj czy Drake’a. Jahron Brathwaite, jak naprawdę nazywa się hiphopowy artysta, na koncie ma dwie płyty – „PartyNextDoor Two” (2014) i „PartyNextDoor 3” (2016).