All Time Low piorą brudy

20 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Premierowe nagranie kapeli nosi tytuł „Dirty Laundry”. Do kawałka powstał klip, którego akcja rozgrywa się w publicznej acz klimatycznej pralni. Wideo można obejrzeć pod tym adresem. Za reżyserię odpowiada Pat Tracy, który wcześniej pracował z kapelą przy „Missing You”.

– To piosenka napisana w gronie przyjaciół, potem rozdarta na strzępy i znów pozszywana kilka razy – jak to w najlepszych związkach bywa – wyjaśnia Alex. – To numer o pozostawianiu przeszłości za sobą, czyli tam gdzie jest jej miejsce. I o kochaniu ludzi, którzy są wokół nas. Nie tylko ich jasnej, ale i mrocznej strony.

Amerykanie ogłosili ponadto, że podpisali umowę z wytwórnią Fueled By Ramen. Należy więc wnioskować, że wkrótce doczekamy się nowej płyty formacji.

All Time Low istnieją blisko 14 lat. Pierwszy album, „The Party Scene”, wydali w 2005 roku. Łącznie na koncie mają sześć płyt, z których ostatnia to „Future Hearts” z kwietnia 2015 roku. Ich singel „Dear Maria, Count Me In” pokrył się w USA platyną, co oznacza sprzedaż miliona kopii.