All Time Low z pomocą Tegan i Sara

27 lutego 2017
ok. 2 minut czytania

Longplay otrzymał tytuł „Last Young Renegade”, a jego premierę wyznaczono na 2 czerwca. Wydawcą będzie wytwórnia Fueled By Ramen, z którą kapela niedawno podpisała umowę.

– Pisząc materiałem próbowałem zmienić podejście, skupiając się na różnych wersjach siebie samego – wyjaśnia frontman Alex Gaskarth. – Osoby, którą ludzie poznali przez te wszystkie lata, jej wzloty i upadki, osobę publiczną i tą za zamkniętymi drzwiami. Czy ja lubię tę osobę? Czy w ogóle ją poznaję? Zdałem sobie sprawię, że jest więcej mnie niż zdawałem sobie sprawę. Zarówno dobrego jak i złego. Znalazłem też wspólny mianownik. Jesteśmy, kim jesteśmy, nawet jeśli bardzo się staramy nim nie być.

Niedawno zespół opublikował pochodzący z wydawnictwa numer „Dirty Laundry”. Do kawałka powstał klip, którego akcja rozgrywa się w publicznej acz klimatycznej pralni. Wideo można obejrzeć pod tym adresem.

Oto tracklista:
1. Last Young Renegade
2. Drugs & Candy
3. Dirty Laundry
4. Good Times
5. Nice2KnoU
6. Life of the Party
7. Nightmares
8. Dark Side of Your Room
9. Ground Control (feat. Tegan and Sara)
10. Afterglow

All Time Low istnieją blisko 14 lat. Pierwszy album, „The Party Scene”, wydali w 2005 roku. Łącznie na koncie mają sześć płyt, z których ostatnia to „Future Hearts” z kwietnia 2015 roku. Ich singel „Dear Maria, Count Me In” pokrył się w USA platyną, co oznacza sprzedaż miliona kopii.

Indiepopowy duet tworzą siostry Tegan i Sara Quin. Artystki otrzymały nominację do Oscara za piosenkę „Everything is Awesome” z filmu „LEGO: Przygoda”. Ich ostatnia płyta to „Love You to Death”, która miała premierę w czerwcu 2016 roku.