Aloe Blacc prezentuje singel \”Other Side\”

2 marca 2021
ok. 1 minuta czytania

\”Other Side\” to ballada, którą artysta zachęca do wytrwałości w obliczu potężnego, życiowego sztormu. W oczywisty sposób nawiązuje do obecnej sytuacji, w której znalazł się świat i daje nadzieję na lepsze czasy. Singel znajdzie się na nowej wersji albumu \”All Love Everything\” wraz z dodatkowymi utworami: \”I Do (Aloe Blacc & LeAnn Rimes)\” oraz \”Missing Piece\”.

– Moją muzykę określam jako A.I.M, co oznacza: afirmację, inspirację i motywację. Po wielu latach komponowania źle bym się czuł określając się mianem \”popowego artysty\”. Czuję, że to co nadaje moim utworom konkretny styl, to nie jest muzyka sama w sobie, lecz tematyka, którą poruszam – mówi Aloe Blacc.

\”All Love Everything\” to pierwszy album od czasów \”Lift Your Spirit\” – płyty z 2013 roku, nominowanej do nagrody Grammy. Nowy longplay jest wyjątkowo ważny dla Aloe Blacca, ponieważ jest w całości poświęcony jego rodzinie, oraz będzie pierwszym wydanym albumem od czasu gdy artysta został ojcem. Jak zapowiada Aloe Blacc, premiera \”All Love Everything\” będzie dla niego przełomową chwilą.

Aloe Blacc to amerykański artysta R&B, producent, kompozytor oraz autor tekstów. Jego debiutancki krążek \”Good Things\” otrzymał certyfikat Złotej Płyty w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii i Francji. Singel \”I Need Dolar\” okazał się wielkim przebojem, okrywając się złotem w Belgii, Danii i Szwajcarii, a w Niemczech platyną.