Alvaro Soler z współtwórcą \”Despacito\”

2 lipca 2021
ok. 1 minuta czytania

– \”Mañana\” to utwór, w którym skupiliśmy dużą uwagę na detalach – wyjaśnia Alvaro. – Bardzo intensywnie nad nim pracowaliśmy i próbowaliśmy wiele rzeczy w studiu. Współpraca z Cali Y El Dandee była rewelacyjna. Nie mogę doczekać się, aż zacznę wykonywać singiel na koncertach

Duet Cali Y El Dandee słynie z unikatowej mieszanki urban popu i reggaeton, a do ich największych hitów należą \”Por Fin Te Encontré\” oraz \”Yo Te Esperaré\”. Mauricio Rengifo aka Dandee był jednym z producentów megahitu \”Despacito\” Luisa Fonsiego. – Czasami w piosence czujesz wyjątkową magię i myślę, że \”Mañana\” to właśnie ten przypadek – przyznaje Alvaro.

Album \”Magia\” ukaże się 9 lipca.

W ciągu zaledwie czterech lat Alvaro Soler, który żył w Tokio 7 lat i mówi sześcioma językami, osiągnął coś, co innym artystom zajmuje dekady: ponad 80 złotych i platynowych wyróżnień na całym świecie, dwa miliony sprzedanych albumów i ponad 4,5 miliardów streamów we wszystkich serwisach cyfrowych. Dzielił scenę z Jennifer Lopez w Las Vegas i Miami, był jurorem \”X Factor\” we Włoszech, gościem programu telewizyjnego \”Sing meinen Song – das Tauschkonzert\” czy trenerem niemieckiej edycji \”The Voice Kids\”.