Alyona Alyona i Vladimir Couchemar w świecie Wesa Andersona

6 listopada 2020
ok. 2 minut czytania

Całkiem niedawno Alyona Alyona zaprezentowała singiel \”Rayon\”, w którym gościnnie pojawił się Fatbelly. Ukraińsko-kazachstański duet wykręcił już prawie milion wyświetleń w serwisie YouTube oraz pojawił się na licznych międzynarodowych playlistach. Alyona Alyona to niewątpliwie jedna z ciekawszych, debiutujących artystów na arenie światowej, co udowadnia po raz kolejny u boku francuskiego producenta Vladimira Couchemara. Singiel \”Dancer\” to zaproszenie do tańca tych, których ciała zmęczone są już ciągłą pracą i gonitwą.

Vladimir Cauchemar to francuski producent reprezentujący barwy francuskiej wytwórni Island Def Jam Music Group. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z raperem 6IX9INE, osiągając prawie 50 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

– Choć nie rozumiem ani słowa z jej piosenek, flow Alyony jest ostre jak brzytwa i dlatego od razu mi się spodobało – mówi Vladimir Cauchemar. – Bardzo ciężko pracowałem nad bitem i w ostatniej chwili zdecydowałem się na zmianę kierunku produkcyjnego, tak by wytworzyć klimat muzyki klasycznej i club house\’u. Cieszę się, że odkopałem mój stary flet. Alyona, jesteś naprawdę świetną tancerką.

– Vladimir zaproponował nam współpracę dawno temu. Dostaliśmy od niego wiele bitów, ale jeden spodobał się nam szczególnie – mówi Alyona Alyona. – Byłam wtedy z moją ekipą na Bali, pisałam album. Odczuwałam wielkie zmęczenie i chciałam gdzieś wyjść, ale nie było gdzie. Adekwatnie do mojego stanu, postanowiłam napisać kawałek o zmęczonym ciele, które chce uciec od ludzi. Postanowiliśmy, że refren zrobimy po angielsku, żeby Cauchemar mógł cokolwiek zrozumieć.