Anastacia przyjedzie do Polski

22 grudnia 2014
ok. 1 minuta czytania

Anastacia urodziła się w 1968 roku w Chicago. Początkowo realizowała się jako tancerka. Talent do śpiewu odkryła nieco później i jak się okazało był to strzał w dziesiątkę.

Piosenkarka szybko odniosła wielki sukces na światowej scenie muzycznej. Szczyt jej popularności przypada na pierwsze lata obecnego stulecia. Wystarczy przypomnieć, że w 2005 roku miała na swoim koncie 20 milionów sprzedanych płyt. Do tej pory wydała łącznie siedem albumów. Niektórzy twierdzą, że mogła osiągnąć jeszcze więcej, ale jej wspaniałą karierę zahamowała choroba.

Od 13. roku życia Anastacia choruje na chorobę Leśniowskiego-Crohna. 11 lat temu wykryto u niej z kolei raka piersi. Choroba została wyleczona, ale 27 lutego 2013 roku piosenkarka poinformowała o nawrocie i musiała nawet odwołać trasę koncertową.

Do Warszawy Anastacia przyjedzie promować najnowszą płytę „Resurrection”, która trafiła do sklepów w tym roku.

Sprzedaż biletów na koncert w warszawskiej Stodole rozpocznie się we wtorek, 23 grudnia, o godzinie 10.00. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: Prestigemjm.com, eBilet.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Sprzedaż będzie również prowadzona poprzez stronę Stodola.pl oraz w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10).