Anderson .Paak i Knxwledge zainspirowani filmem „Płatne w całości”

13 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Akcja wideo rozgrywa się w 1988 roku i stanowi hołd dla filmu „Płatne w całości” o narkotykowych porachunkach w Harlemie w latach 80. Paak wciela się pracownika pralni chemicznej. Druga część klipu, nieodnotowana w tytule, to remiks utworu „Best One”, który zapowiada cały krążek remisków nagrań z płyty „Yes Lawd”. Z efektem można zapoznać się tutaj.

Wspomniany album „Yes Lawd” ukazał się w październiku 2016 roku.

Anderson .Paak to pochodzący z Kalifornii raper, który dał o sobie znać na scenie Los Angeles w 2011 roku. Od tego czasu muzyk zyskał rozgłos na całym świecie, mieszając swoje fascynacje folkiem i klasycznym rockiem z soulem, jazzem i hip-hopem. W 2014 do sprzedaży trafił jego pierwszy longplay zatytułowany „Venice”, a rok później Anderson pojawił się w aż 6 kawałkach z nowego albumu Dr. Dre „Compton”. Anderson .Paak swój najnowszy album „Malibu” wydał w styczniu 2016 roku.

Knxwledge to specjalista od instrumentalnego hip-hopu. Na koncie ma współpracę z Kendrickiem Lamarem, Earlem Sweatshirtem czy Joeyem Bada$$em.

Bohaterem filmu „Płatne w całości” jest Ace (Wood Harris), którego wszyscy kumple tkwią w biznesie narkotykowym. On sam pozostaje z boku. Któregoś dnia los stawia na jego drodze Lulu (Esai Morales), bossa gangu dilerów. Ten oferuje chłopakowi pracę.