Andreya Triana na koncercie w Warszawie

18 czerwca 2015
ok. 2 minut czytania

Andreya Triana w tym roku wróciła na scenę w wielkiej formie, prezentując świetnie przyjęty album „Giants”. Znakomita wokalistka, uznanie zdobyła dzięki współpracy z takimi mistrzami jak Bonobo czy Flying Lotus – to ona śpiewała takie bonobowe klasyki jak „Stay The Same”, „Eyesdown” czy „The Keeper”. Triana występowała też na scenie choćby u boku Finka. Do fanów Triany należy też Paolo Nutini, który zaprosił ją na swe brytyjskie koncerty.

Na nowym krążku Triana pokazała całą skalę swojego talentu, zachwycając zarówno miłośników nu jazzu i nowych brzmień, jak i fanów soulowej piosenki spod znaku Lauren Hill, Eryki Badu, Lianne La Havas czy Amy Winehouse. Za ostateczny kształt „Giants” odpowiada Matt Hales, znany także ze współpracy z Lianne La Havas czy Palomą Faith. Album promują znakomite radiowe single „That’s Allright With Me”, „Gold” oraz „Lullaby”.

Choć płyta „Giants” zachwyca smakowitymi aranżami i brzmieniem, prawdziwe możliwości Andrei Triany można poznać dopiero podczas występów. Brytyjce na scenie towarzyszy znakomity zespół, zaś jej występy to iskrzące energią, a przy tym niezwykle szczere i pełne emocji spektakle. Andreya podczas koncertów po prostu zaraża duchową siłą i świeżą energią – to propozycja dla wszystkich, których zachwycały występy Bonobo i dla tych, którzy stęsknili się za muzyką soul najwyższej próby. Jedyny koncert w naszym kraju – 1 października w klubie Proxima w Warszawie.

Bilety już dostępne za pośrednictwem Biletomat.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w stałych punktach sprzedaży (salony EMPiK, Saturn, Mediamarkt).