Andy Burrows na solowym koncercie w Polsce

4 grudnia 2014
ok. 1 minuta czytania

Andy Burrows to muzyk niezwykle aktywny na brytyjskiej scenie. Karierę zaczynał jako perkusista grupy Razorlight, z którą pracował do 2009 roku. Później występował z We Are Scientists, założył także grupę I Am Arrows. Choć Burrows skupia się przede wszystkim na karierze solowej, niejednokrotnie współpracował z innymi artystami, stąd m.in. wspólny projekt z wokalistą Editors, Tomem Smithem (Smith & Burrows z 2011 roku) czy udział Burrowsa w nagraniach debiutanckich płyt Delilah i Toma Odella.

Andy Burrows ma na koncie cztery autorskie albumy. Ostatni z nich, „Fall Together Again”, nagrany w studiu Bryn Derwen w Północnej Walii, ujrzał światło dzienne 20 października 2014 roku. Brzmienie krążka nawiązuje do pierwszych solowych wydawnictw Paula McCartneya oraz do muzyki nadawanej w połowie lat 70. przez rozgłośnie radiową American FM. Album promują single „As Good As Gone” i „See A Girl”.

Bilety na koncert Burrowsa trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 5 grudnia. Dostępne będą na stronach Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl, Biletomat.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.